Project Manager

  • opolskie
  • Kierownik
  • 06.09.2018
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 06.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Zespół Antal Engineering & Operations specjalizuje się w rekrutacjach stałych, jak również rekrutuje specjalistów i menadżerów na zasadzie outsourcingu. Nasz obszar działalności to inżynieria, zarządzanie produkcją, jakością, łańcuchem dostaw, utrzymaniem ruchu, dział badań i rozwoju, zarządzanie rozwojem procesów, projektów i produktów zarówno na szczeblu lokalnym jak i w skali międzynarodowej. W skład dywizji wchodzą zespoły zajmujące się rekrutacją wysokiej klasy specjalistów, jak i menadżerów dla przemysłu: motoryzacyjnego, maszynowego, lotniczego, elektronicznego, wydobywczego, chemicznego, energetycznego, FMCG, jak również dla branży budowlanej i TSL.

    W związku z intensywnym rozwojem zakładów produkcyjnych naszego klienta i związaną z tym rozbudową zespołu, poszukujemy doświadczonych managerów gotowych na wykorzystanie dotychczasowego doświadczenia w prowadzeniu projektów inwestycyjnych w roli:

    (woj. śląskie)

    ProjMgr/09/2018
     Zadania:
    • Przygotowanie i zarządzanie harmonogramem projektu
    • Zarządzanie budżetem, ryzykiem i konfliktem w projekcie
    • Monitorowanie statusu składowych projektu
    • Podejmowanie działań korygujących w projekcie
    • Zarządzanie zespołem projektowym i monitorowanie jego działań

     Wymagania:

    • Doświadczenie w prowadzeniu projektów inwestycyjnych (tj. nowe zakłady/hale produkcyjne/linie produkcyjne/infrastruktura zakładowa) na rzecz przemysłu predykcyjnego min 3 lata – poparte udokumentowanymi i mierzalnymi sukcesami
    • Doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych o łącznej wartości przekraczającej 150 mln PLN – poparte udokumentowanymi i mierzalnymi sukcesami
    • Doświadczenie w realizacji projektów o dużej złożoności min 6 lat – poparte udokumentowanymi i mierzalnymi sukcesami
    • Doświadczenie we współpracy z organizacjami międzynarodowymi o strukturach rozproszonych
    • Biegła znajomość języka angielskiego (min. B2) – niezbędna do codziennej pracy
    • Biegła obsługa MS Project i swobodne poruszanie się w AutoCad
    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Umiejętności motywowania zespołu i rozwiązywania konfliktów
    • Wzorowa dyscyplina i terminowość pracy

     Oferujemy:

    • Przygotowany zespół projektowy złożony z najlepszych specjalistów/inżynierów w swojej branży i ekspertów zewnętrznych
    • Odpowiedzialność za realizację ambitnego i unikatowego projektu inwestycyjnego na skalę europejską
    • Zatrudnienie na umowę o pracę w jednej z najstabilniejszych organizacji w tej części kraju, będącej w fazie silnego wzrostu
    • Szkolenia i atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane indywidualnie do doświadczenia i kompetencji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Z uwagi na poufność procesu zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do __________ (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez __________ danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem __________.
    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres __________, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres __________. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres __________.
    Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.
    Twoje dane osobowe przekażemy do __________.
    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
    Przekazujemy Twoje dane osobowe poza Europejski Obszar Gospodarczy do __________ na podstawie decyzji Komisji w sprawie adekwatności ochrony lub programu "Tarcza Prywatności" lub wiążących reguł korporacyjnych lub standardowych klauzul umownych. Masz prawo uzyskania od nas kopii wiążących reguł korporacyjnych lub standardowych klauzul umownych.
    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem __________ lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem __________.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.