Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager

  • opolskie
  • Specjalista
  • 22.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, globalnej firmy z niemieckim kapitałem, specjalizującej się w precyzyjnej obróbce metalu, poszukujemy Kandydatów gotowych do rozwoju na stanowisku:

    Region: opolskie
    Nr ref.: PM/03/DPM

    Zakres zadań na stanowisku:

    • Wdrażanie i bieżący nadzór nad projektami;
    • Kalkulacje aktywnych projektów;
    • Zarządzenie dokumentacją techniczną;
    • Rozmowy techniczne z Klientami;
    • Pozyskiwanie nowych projektów i negocjacje cenowe;

    Wymagania:

    • Gotowość do tymczasowej relokacji do siedziby firmy w Niemczech (na min. 3 lata);
    • Biegła znajomość języka niemieckiego;
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • Wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe);
    • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Atrakcyjne warunki pracy i szeroki pakiet benefitowy (prywatna opieka lekarska, ubezpieczenie grupowe, systemy premiowe, pożyczki pracownicze, dofinansowanie do studiów wyższych, świeże owoce i inne),
    • Pracę stacjonarną, w trybie jednozmianowym,
    • Nowoczesne zaplecze techniczne,
    • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku (firma o zasięgu globalnym),
    • Możliwość nauki języków obcych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Sun Sun

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez DPM z siedzibą w Katowicach."