Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

I360 SP. Z O. O.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza grup docelowych, segmentacja bazy konsumenckiej

  • Koordynowanie prac zewnętrznych i wewnętrznych dostawców

  • Bieżące raportowanie wyników zrealizowanych działań

  • Analiza realizacji celów i optymalizacja działań

  • Bieżący kontakt z Klientem w zakresie działań operacyjnych, poznawania marki i asortymentu

Nasze wymagania

  • Umiejętność analizowania danych liczbowych

  • Dobra organizacja pracy, staranność, samodzielność i zaangażowanie

  • Łatwość w poznawaniu nowego oprogramowania

  • Znajomości MS Office (MS Excel – podstawowe formuły, tabele przestawne; MS Power Point)

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (w mowie i piśmie)

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy przy projektach w firmie/ach tupu: agencja interactive, agencja CRM

  • Podstawowa wiedza z zakresu marketingu, komunikacji, trendów technologicznych

To oferujemy

  • Forma zatrudnienia: stała współpraca

  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach

  • Przeszkolenie i wprowadzenie w specyfikę pracy, branży i rynku

  • Szansę na realizowanie własnych pomysłów i ambicji zawodowych

  • Inspirującą pracę w zgranym zespole

Co jest dla nas ważne

  • Poświęcamy wiele uwagi rozwojowi osobistemu naszego Zespołu więc nie chcemy współpracować z osobami, które szukają pracy na chwilę

  • Zależy nam na zespole, który nastawiony jest na rozwój swoich umiejętności

  • i360 otwarte jest na zatrudnienie osoby niezależnie od wieku. Zapraszamy do składania aplikacji zarówno osoby rozpoczynające swoją karierę zawodową, jak również z wieloletnim doświadczeniem. i360 to otwarte środowisko pracy, w którym ceni się zarówno entuzjazm młodych osób oraz tzw. doświadczenie siwych włosów

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk Aplikuj znajdujący się pod ogłoszeniem.

i360 Sp. z o.o. specjalizuje się w opracowywaniu i kompleksowej realizacji, dostosowanych do potrzeb Klientów biznesowych, programów wspierających sprzedaż i budujących lojalność konsumentów i pośredników handlowych – tj. programów motywacyjnych B2B, lojalnościowych B2C oraz programów typu reward&recognition B2B2C.

Przewiń do profilu firmy