Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Project Manager (optymalizacja produktu)

Ekoenergetyka-Polska S.A.

Nowy Kisielin - Rozwojowa 7A

Nowe Miasto

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • identyfikowanie i analizowanie możliwości rozwoju gamy produktów EEP;

  • ścisła współpraca z zespołem Adaptacji Rynkowych i Dokumentacji, Rozwoju Oprogramowania, Zakupów, B+R oraz Serwisu itd. w zakresie wypracowania rozwiązań zmierzających do doskonalenia specyfikacji produktowej;

  • konsolidacja wiedzy eksperckiej i wypracowanych rozwiązań technologicznych;

  • eskalacja zgłoszonych rekomendacji/działań naprawczych do dyrekcji jednostek technicznych;

  • monitorowanie wymagań jakościowych produktów (norm), nadzór jakościowy niezawodności projektowo-produkcyjnej nad wszystkimi produktami;

  • optymalizacja istniejących produktów w celu poprawy ich jakości i wydajności;

  • zarządzanie projektami (w tym zarządzanie zmianą, planowanie, śledzenie itd.) oraz kontakt z klientami wew. we wszystkich jego fazach;

  • nadzór nad procesem aktualizacji dokumentacji projektowej;

  • analiza rynku - gamy produktowej konkurencji;

  • znajomość dostawców, producentów podzespołów;

  • raportowanie Członkowi Zarządu ds. Rozwoju Produktu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne;

  • zmysł analityczno-techniczne;

  • doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów;

  • znajomość metod i narzędzi w zarządzaniu projektami;

  • bardzo dobra znajomość Excela, w zakresie tworzenia raportów, analiz, symulacji itd.

  • wysoko rozwinięte umiejętności personalne - współpracy, komunikacji i determinacji w działaniu i negocjacji;

  • umiejętność docierania do źródeł informacji i diagnozy problemów;

  • umiejętność dostrzegania obszarów optymalizacji, poszukiwania realnych przyczyn problemów i zastosowania narzędzi mających na celu usprawnianie produkcji;

  • partner do współpracy z Zarządem i dyrekcją jednostek inżynieryjnych;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1;

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Prywatna Opieka Medyczna LUX MED

  • Karta Medicover Sport

  • Dofinansowanie posiłków na Ekoen

  • Dofinansowanie nauki języków

  • Możliwość awansu

  • Szkolenia wewnętrzne merytoryczne

  • Innowacyjne projekty e-mobility

  • Interdyscyplinarny zespół

  • Emplo – platforma do komunikacji

  • Wsparcie inicjatyw pracowniczych

  • Udział w akcjach charytatywnych Fundacji Ekoenergetyki

  • Sportowa integracja

  • Pyszna kawa z lokalnej palarni

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Dofinansowanie pobytu dziecka w przedszkolu Ekolucky

  • Dofinansowanie ważnych momentów w życiu: ślub i narodziny dziecka

  • Płatny program poleceń pracowników do Działu Produkcji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie w ważnych momentach w życiu (ślub, dziecko)

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej. Unikalne know-how tworzone przez naszych pracowników pozwala nam zmieniać oblicze komunikacji wprowadzając zeroemisyjny transport do miast na całym świecie. Byliśmy prekursorami rynku emobility, a teraz dzięki zdobytemu doświadczeniu - osiągamy technologiczne przywództwo w światowym megatrendzie jakim jest E-MOBILITY :)

Przewiń do profilu firmy