Oferta pracy

Project Manager OZE

R.Power Sp. z o.o.O firmie

  • świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

R.Power jest liderem sektora fotowoltaicznego w Polsce z 20% udziałem w rynku – jedna na pięć instalacji elektrowni słonecznych oddanych do użytku w Polsce była rozwijana przez R.Power. Obecnie R.Power posiada portfel elektrowni fotowoltaicznych o mocy 800 MWp w fazie rozwoju na terenie całej Polski, stale poszerzając bazę projektów. R.Power działa w całym łańcuchu wartości rynku fotowoltaicznego, w tym w projektach, inwestycjach, doradztwie inżynieryjnym, budownictwie (EPC) i świadczeniu usług obsługi (O&M) istniejących elektrowni fotowoltaicznych.

Do rekrutacji zapraszamy przede wszystkim osoby z ugruntowaną wiedzą oraz doświadczeniem w branży odnawialnych źródeł energii. Doceniamy specjalistów/-tki z branży i oferujemy wysokie wynagrodzenie za zaangażowanie, kwalifikacje oraz osiągane wyniki. Jeśli zatem jesteś specjalistą/-ką w tym zakresie – zapraszamy do aplikowania.

Zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca i spotkania negocjacyjne (poza siedzibą Zleceniodawcy) z właścicielami gruntów pod budowę elektrowni i/lub trasy przyłącza, w szczególności udział z ramienia Zleceniodawcy w zabezpieczaniu tytułów prawnych do nieruchomości w zakresie tras przyłącza (uczestnictwo w aktach notarialnych, zawieranie porozumień z właścicielami gruntów);
  • Bieżąca współpraca i spotkania negocjacyjne z przedstawicielami administracji prowadzącej postępowania związana z procesem przygotowania projektów elektrowni fotowoltaicznej
  • Usługi doradcze związane z prowadzonymi postępowaniami administracyjnych dla projektów elektrowni fotowoltaicznych,
  • Wsparcie przy odpowiadaniu na pisma, wezwania i zapytania ze strony organów prowadzących postępowanie dla projektów z przekazanego portfela projektów.

Wymagania

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Doświadczenie związane z zabezpieczaniem prawa do gruntu, służebności oraz prowadzeniem uzgodnień z organami administracji
  • Znajomość sektora energii słonecznej/odnawialnej
  • Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Silne umiejętności zarządzania czasem i zdolność do efektywnej pracy przy minimalnym nadzorze
  • Zorientowanie na cel

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce
  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Profesjonalny, energiczny zespół

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy