Ta oferta pracy jest nieaktualna od 96 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager

  • Piekary Śląskie, śląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    STOKSON powstał w 1990 roku i obecnie jest jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych. Nasza firma jest pionierem i liderem rynku donutów w Polsce i jedną z największych firm produkcyjnych w tej kategorii w Europie. Jesteśmy zespołem pełnych pasji profesjonalistów, ceniących kreatywne podejście do pracy. Posiadamy najważniejsze, międzynarodowe certyfikaty gwarantujące najwyższą jakość i bezpieczeństwo produkcji. W naszych zakładach wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii, produkcji, magazynowania oraz logistyki produktów.

    Aktualnie poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Piekary Śląskie

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie poszczególnymi etapami wdrażania produktu,
    • Przygotowanie oraz nadzór nad harmonogramem prac wdrożeniowych,
    • Ścisła współpraca z Działem Sprzedaży, Jakości, Zakupów oraz Produkcją,
    • Koordynowanie oraz egzekwowanie działań członków zespołu,
    • Optymalizacja czasu wykonania projektu,
    • Bieżące raportowanie wyników do Zarządu firmy.

    Wymagania:

    • Min. 3-letnie doświadczenie z branży spożywczej na podobnym stanowisku,
    • Bardzo dobra organizacja pracy,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office,
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę,
    • Wysoki standard pracy,
    • Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Pakiet socjalny - bonus wakacyjny tzw. wczasy pod gruszą,
    • System kafeteryjny - do wyboru m.in. karta multisport/ bilety do kina, koncert/ bony podarunkowe,
    • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),
    • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
    • Paczki świąteczne i urodzinowe.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.