Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

APIS POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

APIS POLSKA Sp. z o.o. jako Generalny Wykonawca, realizuje z pasją zadania z obszaru zagospodarowania terenów użyteczności publicznej, rewitalizacji parków, budowy miejsc rekreacji, przebudowy rynków miejskich. Budujemy również place zabaw dla dzieci, boiska do gier zespołowych, wodne place zabaw.

W związku z dynamicznym rozwojem APIS Polska Sp. z o.o. poszukuje osobę na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Koordynacja oraz nadzór nad realizacją całego procesu inwestycyjnego
  • Udział przy sporządzaniu wycen i kalkulacji robót budowlanych
  • Współpraca i udział w prowadzeniu negocjacji
  • Monitorowanie rynku materiałów i usług budowlanych
  • Odpowiedzialność za jakość, terminowość, dyscyplinę finansową
  • Bieżąca współpraca z Zamawiającym na każdym etapie realizacji projektu

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunkowe: architektura, budownictwo
  • Mile widziane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Samodzielność, dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność kierowania podległym zespołem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie całej Polski, w tym okazjonalnej pracy w delegacji

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiąganych wyników
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy, produktu, relacji z klientami
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym: telefon, laptop, samochód służbowy

Ogłoszenie archiwalne