Oferta pracy

Project Manager

PROJEKT-SOLARTECHNIK DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie oraz koordynowanie bieżących projektów farm fotowoltaicznych w zakresie decyzji, dokumentacji;

  • utrzymywanie kontaktu i załatwianie formalności ze wszystkimi stronami zaangażowanymi w projekt;

  • odbywanie podróży służbowych na terenie Polski;

  • kontakt z jednostkami administracji publicznej w celu uzyskania niezbędnych decyzji i pozwoleń do realizacji projektu farmy PV;

  • pozyskiwanie dokumentacji projektowej (mapy, wypisy, wyrysy).

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe – inżynieria środowiska, energetyka);

  • jesteś osobą odpowiedzialną, samodzielną i bardzo komunikatywną;

  • kat. B – w związku z możliwymi wyjazdami służbowymi jest to dla nas bardzo ważne;

  • masz za sobą doświadczenie w pracy z Klientem (zarządzanie projektami, BOK, sprzedaż).

Mile widziane

  • wiedza teoretyczna w obszarze zarządzania projektami;

  • doświadczenie w branży fotowoltaicznej.

To oferujemy

  • samodzielne i pełne wyzwań stanowisko;

  • możliwość rozwoju zawodowego w atrakcyjnej branży OZE.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Projekt- Solartechnik Development to zespół specjalistów z branży PV. Zajmujemy się rozwojem projektów fotowoltaicznych. Należymy do Grupy Projekt- Solartechnik, która od 10 lat z sukcesem rozwija obszar OZE w Polsce. W swojej działalności skupiamy się przede wszystkim na dużych projektach, jakimi są farmy fotowoltaiczne. Jesteśmy zlokalizowani w dwóch biurach w Polsce – w Tomaszowie Mazowieckim oraz Gliwicach, ale wielu z naszych pracowników działa również w terenie. Staramy się tworzyć zespoły, które stanowią prawdziwy dream team! Wierzymy, że połączenie Twoich kompetencji i naszego doświadczenia zaowocuje rewelacyjnymi efektami pracy.

Przewiń do profilu firmy