Logo Pracuj.pl

Project Manager

QAIR POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie
    podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zadaniem Project Managera jest rozwijanie projektów pod budowę farm wiatrowych i fotowoltaicznych, a w szczególności:
  • Analizowanie lokalizacji dla projektów OZE,
  • Negocjowanie i zawieranie umów zabezpieczających prawa do terenu,
  • Przeprowadzenie procedury uzyskania pozwolenia na budowę,
  • Koordynacja procesu projektowego pomiędzy właścicielami nieruchomości, urzędami gmin i powiatów oraz innymi uczestnikami postępowania administracyjnego,
  • Udział w prowadzeniu procesów due dilligence,
  • Analizowanie i uzgadnianie warunków przyłączenia instalacji do sieci z właściwym operatorem energetycznym,
  • Przygotowanie do realizacji gotowych projektów farm,
  • Stałe nadzorowanie terminów, kosztów i jakości całego procesu planistyczno-projektowego
  • Koordynowanie przepływu informacji i wsparcie procesu decyzyjnego zleceniodawców i zleceniobiorców,
  • Inicjowanie i wdrażanie optymalizacji projektów,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (OZE/elektryka/energetyka/architektura/budownictwo lub pokrewne).
  • Mile widziane doświadczenie w branża OZE,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, Power Point, Outlook),
  • Dobra znajomość oprogramowania GIS, Geoportal, Google Earth, AutoCAD,
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Gotowość do pracy wielozadaniowej,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność pracy w zespole, analitycznego myślenia, efektywności w działaniu, odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Pakiet świadczeń socjalnych (karta MultiSport, opieka medyczna, budżet szkoleniowy).
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na pełny etat.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji przez udział w ciekawych projektach, szkoleniach oraz we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów gwarantujących rozwój zawodowy.
  • Możliwość inicjowania własnych pomysłów oraz aktywnego udziału we wdrażaniu narzędzi/procesów podnoszących efektywność operacyjną spółki.

QAIR POLSKA sp. z o.o.

Qair Polska z siedzibą we Wrocławiu, niezależny producent energii odnawialnej z elektrowni wiatrowych i słonecznych poszukuje kandydatów na stanowisko: Project Manager.

Qair Polska jest częścią międzynarodowej organizacji Qair International z siedzibą we Francji. Qair Polska sukcesywnie zwiększa swój portfel projektów poprzez rozwój oraz akwizycje projektów na różnym etapie zaawansowania. Obecnie posiadane aktywa obejmują około 200MW projektów w fazie operacyjnej. Qair Polska jest w fazie budowy 106 MW projektów wiatrowych i fotowoltaicznych, które zostaną zrealizowane do 2022 roku. Spółka aktywnie rozwija projekty o łącznej mocy ponad 2000 MW na wcześniejszym etapie rozwoju dążąc do zwiększenia portfolio projektów na koniec 2020 roku. Posiadamy silny zespół ponad 60 osób wyspecjalizowanych w rozwoju projektów, realizacji budowy, zarządzaniu i utrzymaniu w fazie operacyjnej.

Project Manager, podkarpackie