Oferta pracy

Project Manager

Pracownicy BudowlaniO firmie

Rekrutacja zdalna

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer
Firma budowlana z ugruntowaną pozycją na rynkach Unii Europejskiej, realizująca wymagające projekty z zakresu budownictwa kubaturowego, przemysłowego oraz cywilnego w technologiach tradycyjnych, prefabrykowanych oraz modułowych zatrudni na stanowisku:
Project ManagerNumer ref.: Miejsce pracy: Gdynia / Szwecja (Malmo, Eskilstuna)

Najważniejsze zadania:

  • Kompleksowe zarządzanie projektami budowlanymi
  • Czynny udział w negocjacjach handlowych z klientami i opracowywaniu ofert
  • Opracowanie harmonogramów rzeczowo-finansowych
  • Rozliczanie kontraktów i odpowiedzialność za realizację założeń
  • Współpraca z Zarządem.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane o kierunku Budownictwo
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego
  • Branżowa wiedza techniczna
  • Dyspozycyjność – gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub współpracę B2B
  • Wynagrodzenie na wysokim poziomie
  • Premie wynikowe
  • Samochód służbowy – do uzgodnienia
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Komfortowe zakwaterowanie
  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy