Oferta pracy

Project Manager (Power&Controls)

COLLINS AEROSPACE

Bierutowska 65

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości projektu poprzez opracowanie planu, pozyskanie i przypisanie odpowiednich zasobów projektowych, monitorowanie wyznaczonych zadań

  • Opracowanie, nadzorowanie harmonogramu

  • Pozyskanie, alokacja oraz bilansowanie zasobów projektowych w celu zapewnienia ciągłości projektu

  • Odpowiedzialność za realizacje projektu w zaplanowanym terminie oraz w budżecie, zgodnie z wyznaczonymi KPIami

  • Przygotowanie raportów i prezentacji z postępów projektu

  • Tworzenie analizy ryzyka i planów eliminacji ryzyka

  • Ustalenie codziennych celi operacyjnych dla multidyscyplinarnego zespołu, aby osiągną budżet i kamienie milowe

  • Prowadzenie wielofunkcyjnego (interdyscyplinarnego) zespołu projektowego

  • Przygotowanie i nadzorowanie budżetów projektów, w tym analiza opłacalności dla nowych projektu (business case)

  • Zarządzanie pełnym cyklem życia rozwoju produktu

  • Prowadzenie projektu według uznanych standardów korporacyjnych

  • Budowanie relacji biznesowych i prowadzenie regularnych spotkań z klientem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min. 5 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów (preferowane w zakresie projektów rozwojowych w branży lotniczej lub motoryzacyjnej)

  • Płynna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

  • Dobra znajomość MS Office (w tym MS Project)

  • Wysokie umiejętności pracy w zespole i budowaniu relacji z klientem

  • Działanie strategiczne i biznesowe w zakresie projektów

  • Wysoko rozwinięta samodzielność w działaniu operacyjnym

  • Umiejętności organizacyjne i analityczne na wysokim poziomie, inicjatywa i kreatywność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i osiąganie wyznaczonych KPIów

Mile widziane

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem techniczny będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów

  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę multisport

  • Prywatny Program Emerytalny

  • Scholar Program

  • Siłownię firmową

  • Dofinansowanie do ,,wczasów pod gruszą’’