Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager (powierzchnie retailowe)

REESCO sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i realizacja projektów komercyjnych w zakresie aranżacji wnętrz, przebudowy, modernizacji obiektów handlowych, zgodnie z wymaganiami Klienta oraz wewnętrznymi standardami i procedurami firmy, w różnych częściach Polski.

  • koordynowanie sporządzania wycen / kosztorysów ofertowych oraz inwestorskich, harmonogramów realizacji robót i budżetów,

  • dobór podwykonawców, negocjowanie warunków współpracy,

  • nadzorowanie prac realizowanych przez podwykonawców w celu zagwarantowania pełnej zgodności z zakresem, budżetem, harmonogramem i wytycznymi jakościowymi,

  • monitorowanie kosztów oraz dokonanie rozliczeń końcowych realizowanych projektów,

  • nadzór nad przygotowywaniem dokumentacji powykonawczej,

  • nadzór nad przeglądem oraz usuwaniem wad i usterek,

  • budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego (budownictwo, inżynieria sanitarna, architektura),

  • minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami budowlanymi w zakresie aranżacji wnętrz powierzchni komercyjnych w pełnym zakresie branżowym lub realizacji projektów dla obiektów kubaturowych,

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych związanych z realizacjami w całej Polsce,

  • nocny tryb pracy w przypadku robót w obiektach funkcjonujących,

  • wiedzy z zakresu przygotowywania ofert przetargowych, wyłaniania wykonawców poszczególnych pakietów robót,

  • znajomości rynku, w tym dostawców usług i materiałów i cen rynkowych,

  • bardzo dobrej znajomości prawa budowlanego,

  • znajomości języka angielskiego pozwalającej na prowadzenie dokumentacji i komunikację w zakresie merytorycznym,

  • prawa jazdy kat. B,

  • posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowalnymi bez ograniczeń będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • realizację ciekawych projektów inwestycyjnych w segmencie retailowym,

  • szansę ugruntowania doświadczenia w zakresie zarządzania projektami różnorodność realizacji

  • elastyczne godziny pracy,

  • kafeteryjny system benefitów (opiekę medyczną i kartę Multisport do wyboru),

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

Firma Reesco Sp. z o.o. jest jednym z liderów z zakresu wykonawstwa, zarządzania projektami oraz doradztwa technicznego na rynku powierzchni biurowych i handlowych Wspieramy naszych Klientów działając także na rynku retail, hotelowym oraz magazynowym. Wyrazem naszego profesjonalizmu jest uznanie naszych Klientów i środowiska biznesowego. W latach 2015–2018 otrzymaliśmy nagrodę Gazele Biznesu miesięcznika Puls Biznesu, w roku 2020 Diament Forbesa oraz w roku 2018 nagrodę w kategorii Best Fit-Out w ramach CIJ Awards.

Przewiń do profilu firmy

Dowiedz się więcej i odwiedź: www.reesco.pl