Oferta pracy

Project Manager

Klient Pracuj.plO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

PROJECT MANAGER

Miejsce pracy: Poznań

OPIS STANOWISKA

  • Odpowiedzialność za organizację, koordynację i realizację projektów poprawy jakości w ramach wsparcia klienta z branży motoryzacyjnej
  • Bezpośrednie zarządzanie zespołem
  • Planowanie oraz zarządzanie budżetem
  • Pozyskiwanie oraz rozwój nowych projektów
  • Udział w spotkaniach projektowych ze swoimi współpracownikami i klientami
  • Wsparcie klienta zewnętrznego, wewnętrznego w tworzeniu procedur jakościowych

PROFIL KANDYDATA

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe związane z pracą w branży motoryzacyjnej (mile widziane doświadczenie w pracy z VW lub znajomość specyficznych wymagań VW)
  • Doświadczenie w koordynowaniu lub zarzadzaniu zespołem
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość MS Office – w szczególności MS Excel
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Dobra organizacja czasu pracy

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość wdrażania własnych inicjatyw oraz pomysłów- szybka ścieżka decyzja
  • Pracę w profesjonalnym, ambitnym i otwartym zespole
  • Komplet narzędzi pracy - telefon, laptop, samochód
  • Pakiet benefitów m.in. dofinasowanie do opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, karty sportowej; bony na święta
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy