Oferta pracy

Project Manager

PMT Services Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer

Ogólnopolska agencja PMT z 20-letnim doświadczeniem na rynku, oferująca kompleksowe usługi wspierające sprzedaż szerokiej gamy klientów, poszukuje osoby na stanowisko

Zakres obowiązków

  • obsługa projektu outsoursingowego,
  • codzienny kontakt z klientem, przedstawicielami handlowymi i kierownikami regionalnymi,
  • udział w spotkaniach bezpośrednich i online,
  • wprowadzanie i szkolenie nowych pracowników, obsługa dokumentacji kadrowej,
  • rozliczanie premii podległym przedstawicielom handlowym,
  • analiza danych i raportów,
  • prezentowanie rozwiązań i bieżących statusów projektu,
  • obsługa programów wewnętrznych.

Poszukiwane kompetencje

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub na stanowisku specjalistycznym (preferowane doświadczenie w kontakcie z sieciami handlowymi i/lub przedstawicielami handlowymi),
  • znajomość środowiska MS Office, w szczególności Excel i Power Point,
  • zaangażowanie, proaktywność, szybkość i energia w działaniu,
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość branży FMCG,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego (poziom B1/B2),
  • mile widziana znajomość programu Power BI.

Oferujemy

  • pełne wdrożenie i przygotowanie do pracy,
  • różnorodny zakres obowiązków,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • rozwój kompetencji,
  • lekcje języka angielskiego,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy