CV + ew. list motywacyjny prosimy wysyłać na adres: [email protected] Uwaga: Przy wszystkich zgłoszeniach prosimy o dopisanie formuły: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).” Spółka KKBud zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
KKBud Sp. z o.o.

Project Manager

KKBud Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 07 mar 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i kierowanie projektem

  • Zarządzanie inwestycją zgodnie z przepisami prawa budowlanego, przyjętą specyfikacją techniczną

  • Koordynacja pracy Zespołu KKBud

  • Bieżąca analiza i rozliczenie kosztów projektu

  • Utrzymywanie relacji z Inwestorami i Generalnymi Wykonawcami

  • Nadzór nad realizacją prac

  • Sprawowanie kontroli zgodności realizacji inwestycji z projektem i pozwoleniem na budowę

  • Sprawdzanie jakości wykonywanych robót

  • Kontrola zaawansowania robót i potwierdzanie zaawansowania raportami

  • Kontrola zgodności robót z obowiązującym harmonogramem budowy

  • Sporządzanie raportów dla Inwestora

  • Aktywne współuczestniczenie w pozyskiwaniu nowych Klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe / budownictwo

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Aktualna przynależność do Izby

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office

  • Umiejętność organizacji pracy oraz koordynacji powierzonych zadań

  • Odpowiedzialność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Mile widziane

  • dobra znajomość języka niemieckiego/ angielskiego w mowie i piśmie

  • uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnych funkcji w budownictwie

To oferujemy

  • pracę w młodym Zespole wspieranym przez doświadczonych Inżynierów

  • pozyskiwanie nowych kontaktów w branży budowlanej

  • pracę przy kontraktach od etapu projektowego

  • umowę o pracę / kontrakt B2B

  • laptop, telefon służbowy

  • program sportowy Multisport

KKBud Sp. z o.o. to zespół doświadczonych konsultantów budowlanych. Jesteśmy firmą konsultingową specjalizującą się w zarządzaniu inwestycjami w formule Project Management, Construction Management, Inżyniera Kontraktu oraz Inwestora Zastępczego, Nadzoru Inwestorskiego i Bankowego. Przeprowadzamy kontrole okresowe, ekspertyzy i inwentaryzacje techniczne obiektów. Jako niezależny konsultant dbamy o realizację projektu inwestycyjnego zgodnie z regułą 3E, czyli efektywnie, ekonomicznie i etycznie. Pracowaliśmy dla takich Klientów jak IKEA, Castorama, MAERSK, Selgros, Aquanet czy Panattoni.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Rozmowa rekrutacyjna:

  • Spotkanie online lub osobiście

co to?