Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

AF AGENCY sp. z o.o. sp. k. O firmie

AF AGENCY sp. z o.o. sp. k.

Wszystkich Świętych 4a

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja projektów IT z branży e-commerce

  • Współpraca z zespołem projektowym

  • (określanie zadań i odpowiedzialność za efekty pracy grafików, developerów, copywriterów etc.)

  • Monitoring projektów, nadzór nad terminowością wykonywanych zadań;

  • Odpowiedzialność za efekt realizowanych projektów

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku, w tym minimum roczne doświadczenie w branży e-commerce

  • Znajomość podstawowych pojęć z zakresu IT: API, baza danych, endpoint, html, frontend, backend, UI, itp.

  • Znajomość podstawowych pojęć z zakresu grafiki

  • Umiejętność koordynacji wielu procesów jednocześnie, a także zarządzania priorytetami

  • Doświadczenie w organizowaniu projektów w narzędziach takich jak Asana, Jira, itp.

  • Umiejętność przekładania potrzeb klienta na zadania dla zespołu deweloperskiego

  • Znajomość zwinnych metodologii zarządzania

  • Wysoki poziom komunikacji

  • Umiejętność pertraktacji oraz negocjacji

  • Zaangażowanie i terminowość

To oferujemy

  • Współpracę przy ambitnych, interesujących i rozwijających projektach dla czołowych światowych i polskich marek,

  • Rzeczywisty wpływ na rozwój prowadzonych projektów,

  • Wielokierunkowy rozwój zawodowy, szkolenia i jasną ścieżkę kariery,

  • Służbowy komputer i telefon oraz komfortowe warunki pracy,

  • Pracę w młodym zespole w zabytkowej kamienicy w centrum Poznania,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji na umowę o pracę lub B2B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

AF.agency (Grupa RiverWood) to poznańska agencja digitalowa/software house, która od 2004 roku specjalizuje się w efektywnej komunikacji z konsumentami, kreatywnej architekturze i mobilnych platformach, zwiększaniu skuteczności sprzedaży i rozwijaniu kompetencji zespołów swoich Klientów. Do jej Klientów należą m.in. Volkswagen, Amica, Skoda, Wrigley, Microsoft, Kompania Piwowarska czy Milka.

Profesjonalizm i eksperckość łączymy niekonwencjonalnymi wyzwaniami, które stawiają przed nami największe polskie i światowe marki. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy