Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

BMW Motorrad SmorawińskiO firmie

  • Obornicka 235, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • menedżer

BMW Motorrad Smorawiński

Obornicka 235

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i koordynacja projektu na każdym etapie działania

  • Współudział w tworzeniu i optymalizacji budżetu projektu

  • Ocena stanu technicznego kontenerów i przygotowanie prac renowacyjnych

  • Wybór podwykonawców, negocjowanie i kosztorysowanie

  • Nadzór nad podwykonawcami

  • Monitorowanie i egzekwowanie procesu oraz płatności wykonywanych prac

  • Koordynowanie montażu kontenerów

  • Koordynowanie otwarcia i zamknięcia projektu

  • Koordynowanie wymiany motocykli demonstracyjnych z działem sprzedaży

  • Koordynowanie wymiany ekspozycji w kontenerach

  • Koordynowanie wydarzeń eventowych i aktywności

  • Koordynowanie zatrudnienia hostów na czas działania projektu

  • Tygodniowe statusy i przygotowywanie raportów z wykonywanych i planowanych prac

  • Rozwiazywanie problemów dot. uruchomienia i prowadzenia projektu

  • Wsparcie działu sprzedaży i marketingu BMW Motorrad Smorawiński w przygotowaniu komunikacji

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych projektów eventowych

  • Znajomość obsługi komputera, w szczególności programu Excel

  • Komunikatywność

  • Silna motywacja do pracy oraz pozytywne nastawienie

  • Dyspozycyjność i gotowość do stałego opiekowania się projektem

  • Prawo jazdy kat. B, samochód

  • Własny telefon komórkowy, laptop

To oferujemy

  • Umowa o dzieło lub B2B na 3 miesiące (ewentualność przedłużenia o 1 miesiąc)

  • Zatrudnienie od zaraz

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stanowisko pracy w BMW Motorrad Smorawiński z częściową możliwością pracy zdalnej

  • Przestrzeń do samodzielnej pracy i spełnienia swoich ambicji prowadząc i koordynując nowe miejsce na mapie Poznania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Jesteś elastyczny, dyspozycyjny i potrafisz samodzielnie koordynować pracę przy dużych projektach? Zostań Project Managerem BMW Motorrad Smorawiński i poprowadź wakacyjny projekt dedykowany motocyklistom. STACJA MALTA by BMW Motorrad Smorawiński to luźna atmosfera, kontenery pełne motocyklowych gadżetów, jazdy próbne motocyklami BMW i weekendowe imprezy. Zobacz jak było w zeszłym roku: https://fb.watch/4BrvIMFUnB/

W tym roku zmieniamy miejsce na równie ekscytujące i szukamy Project Managera z pasją, który kompleksowo skoordynuje projekt już teraz.

Przewiń do profilu firmy

Chcesz wspólnie z nami tworzyć nowe miejsce na mapie poznańskich miejscówek, w których trzeba się pokazać? Aplikuj!