Oferta pracy

Project Manager

Verseo sp. z o.o. sp.k.O firmie

5 5008 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Węglowa 1/3, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Verseo sp. z o.o. sp.k.

Węglowa 1/3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie projektami technologicznymi Verseo - zarówno istniejące, jak i nowe projekty będą pod Twoją opieką,

  • monitorowanie i nadzorowanie prac w projekcie - u nas nikt nie zostaje z zadaniami sam, będziesz mieć stały kontakt z grafikami, programistami i innymi specjalistami od technologii, którzy pomogą Ci dopieszczać projekt,

  • nadzór nad budżetem, harmonogramem i jakością projektu - będziesz dbać, żeby wszystko się spinało i pasowało jak ulał,

  • priorytetyzacja funkcjonalności i planowanie kolejnych wersji systemu - nie osiadamy na laurach, cały czas myślimy, co można zrobić jeszcze choć odrobinę lepiej,

  • opracowywanie scenariuszy testowych - tu możesz dać upust pesymistycznej stronie osobowości i przemyśleć, co mogłoby się zepsuć. Oczywiście po to, by szybko wyłapać ewentualne błędy i je naprawić,

  • dokumentacja wprowadzanych zmian - wszystko musi być spisane dla innych pracowników. No i oczywiście dla potomnych,

  • prowadzenie prezentacji i warsztatów - nauczysz innych korzystać z Twojego produktu.

Nasze wymagania

  • nie boisz się w/w obszarów i uważasz, że to świetne zajęcie dla Ciebie,

  • w zarządzaniu projektami i organizacji pracy czujesz się silny jak Hulk i pewny siebie jak Iron Man,

  • masz przynajmniej dwa lata doświadczenia w zarządzaniu projektami IT,

  • elastyczne podejście do pracy nie jest Ci obce - wiemy, że zmiany są nieuchronne i łatwo się do nich przystosowujemy,

  • znasz angielski na poziomie min. B2,

  • doskonale radzisz sobie w cross-zespołowych działaniach - spokojnie, jesteśmy prawie pewni, że nikt z firmy nie gryzie,

  • jeśli za coś się zabierasz, to doprowadzasz to do końca,

  • potrafisz komunikować się z klientem i umiesz tłumaczyć z klienckiego na język wymagań projektowych,

  • masz doświadczenie w prowadzeniu prezentacji i warsztatów dla klientów - zarówno stacjonarnie, jak i online.

To oferujemy

  • widełki 5500 - 8500 netto +VAT na umowie B2B,

  • pracę w nowoczesnym biurze w Poznaniu,

  • dodatkowe, zewnętrzne szkolenia - według potrzeb i woli,

  • autonomię działania w największej agencji SEM w Polsce,

  • jasne obowiązki oraz ścieżkę rozwoju.

Pora dołączyć do zawodowców. W Verseo, pod koniec dnia, 1+1 zawsze daje 3.

Verseo od 5 lat zdobywa najwyższe pozycje w niezależnych rankingach największych agencji SEO/SEM w Polsce. Jesteśmy strategicznym partnerem Google w Europie Wschodniej i Centralnej i wspieramy marketingowo ponad 3 tys. klientów z całego świata.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego potrzebujemy właśnie Ciebie?

Wiesz, że lepsze jest świetnym kumplem dobrego i cały czas szukasz nowych rozwiązań technologicznych? Masz głowę pełną pomysłów, jak programy i narzędzia informatyczne mogą przydać się w codziennej pracy? Zapraszamy serdecznie do naszego Działu Technologii! To tutaj materializujemy pomysły niewiele różniące się od magii i oswajamy nowoczesne algorytmy, żeby przejęcie władzy nad światem wydało się im zbytecznym wysiłkiem.

Jakie zadania dla Ciebie przygotowaliśmy? Chcemy powierzyć Ci pieczę nad naszymi produktami, czyli rozwiązaniami IT, które pchają Verseo do przodu. Twoją rolą będzie dopilnowanie, żeby te strategiczne z punktu widzenia firmy projekty technologiczne pchały nas jak najwyżej nad poziom morza.