Logo Pracuj.pl

Project Manager

Media4Business Sp. z o.o.O firmie

Media4Business Sp. z o.o.

Heleny Szafran 6

Jeżyce

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie oraz realizacja kampanii promocyjnych wydarzeń dla sektora B2B w wersji stacjonarnej oraz online (konferencji oraz dedykowanych wydarzeń),
  • Organizacja konferencji stacjonarnych dla sektora B2B (kontakt z hotelami, obowiązki około organizacyjne),
  • Realizacja kwartalnych oraz rocznych planów związanych z frekwencją wydarzeń – raportowanie wyników związanych z prowadzonymi projektami,
  • Przygotowanie oraz realizacja kampanii marketingowych związanych z wydarzeniami oraz prenumeratą czasopism TSL (realizacja planu sprzedaży i poszerzania subskrybentów),
  • Obsługa pod kątem technicznym wydarzeń online – webinariów oraz e-konferencji (budowanie Landing Page, przygotowanie kampanii promocyjnych, projektów graficznych),
  • Reprezentowanie wydawnictwa na stacjonarnych tragach oraz konferencjach na terenie całej Polski,
  • Współprowadzenie stron czasopisma w serwisie Facebook, poszerzanie zasięgów odbiorców czasopisma, działalność promocyjna w Social Mediach,
  • Opieka nad bazami czytelników wydawnictwa – agregowanie nowych rekordów w celu wzrostu zasięgów czytelnictwa,
  • Kontakt z czytelnikami i prenumeratorami,
  • Publikowanie merytorycznych treści na portalu czasopisma.

Nasze wymagania

  • Preferowane doświadczenie w pracy w mediach branżowych (B2B) – min. 2 lata,
  • Doświadczenie w powadzeniu kampanii promocyjnych związanych z eventami,
  • Umiejętność pracy zespołowej i planowania projektów konferencyjnych,
  • Znajomość platform mailingowych (GetResponse, Freshmail) oraz narzędzia Google Ads.
  • Kreatywność związana z kampaniami promocyjnymi w Social Mediach (Facebook),
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów i otwartość do popełniania błędów,
  • Gotowość do częstych wyjazdów w celu bezpośredniego reprezentowania czasopisma,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Wydawnictwo o ugruntowanej pozycji na rynku, wydawca prestiżowych, będących liderami na swoich rynkach czasopism branżowych, organizator ogólnopolskich konferencji B2B oraz szkoleń dla decydentów sektorów przemysłowych, łańcuchów dostaw oraz właścicieli firm transportowych, przy współpracy z polskimi i zagranicznymi dostawcami najnowszych technologii oraz metod doskonalących kultury organizacyjne.

Project Manager, Heleny Szafran 6, Jeżyce, Poznań