Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

GAMES LAB sp. z o.o.

  • Święty Marcin 24, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa

Święty Marcin 24

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za bieżące funkcjonowanie projektów i nadzorowanie procesów związanych z ich rozwojem

  • zarządzanie zespołem, odbiór i kontrola jakości realizowanych zadań

  • koordynowanie produkcji produktów firmy oraz definiowanie i analizowanie wymagań biznesowych, funkcjonalnych i technicznych dla produktu

  • kontakt z podwykonawcami oraz partnerami biznesowymi firmy z całego świata

  • monitorowanie i optymalizacja KPI

  • odpowiedzialność za budżet i P&L projektów

  • Wdrażanie metodologii związanych z optymalizacją procesów: Lean Managment i Agile

Nasze wymagania

  • co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy w roli project managera (prowadzenie projektów międzynarodowych mile widziane)

  • silna orientacja biznesowa, umiejętność współpracy z osobami na różnych szczeblach w organizacji

  • znajomość narzędzi wspierających prowadzenie projektów

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiającej swobodne, codzienne kontakty biznesowe

  • Bardzo mile widziane doświadczenie w branży gier planszowych lub pasja do gier

To oferujemy

  • Praca przy projektach realizowanych globalnie m.in Wiedźmin: Stary Świat

  • Biuro w centrum Poznania z fajnym widokiem na centrum miasta :)

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Umowa o pracę lub B2B

  • Wsparcie w rozwoju Twoich umiejętności.

  • Dostęp do dużej ilości planszówek

O nas

Cześć! Jesteśmy wydawcą gier planszowych oraz operatorem portalu crowdfundingowego – zagramw.to. Mamy w portfolio takie tytuły jak Valhalla oraz Tytani. Aktualnie pracujemy nad nowym tytułem - Wiedźmin: Stary Świat. Jest to gra planszowa osadzona w świecie Wiedźmina, którą tworzymy razem z CD Projekt Red.

Możesz nas znać również z kanału na YouTube - Gry Planszowe u Wookiego.