Oferta pracy

Project Manager

HR Design Group

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, jednego z największych międzynarodowych deweloperów powierzchni magazynowo – produkcyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko Project Managera (PM), do realizacji projektów na terenie danego województwa.

Osoba na tym stanowisku może pracować z jednego z biur firmy lub zdalnie z domu, biorąc pod uwagę wizyty na realizowanych projektach oraz rzadkie wizyty w centrali firmy w Warszawie. PM odpowiada zwykle za 1-2 projekty.

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za zarządzanie projektem od początku procesu inwestycyjnego do końcowych etapów budowy i przekazania obiektu najemcy.

  • Przygotowanie procesu budowy do uzyskania pozwolenia na budowę (PnB), decyzji środowiskowych, przyłączy mediów, koordynacja współpracy z biurem projektowym, itp.

  • Nadzór nad wyborem generalnego wykonawcy i podwykonawców, nadzór nad realizacją prac.

  • Codzienna współpraca ze wszystkimi działami firmy, zarządzanie zespołami wykonawców, podwykonawców, inżynierów budowy, etc.

  • Zapewnienie wiedzy eksperckiej w procesie budowy i planie nadzoru.

  • Znajomość kosztorysowania, tworzenia budżetów, harmonogramów.

  • Raportowanie.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe – inżynier budownictwa.

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie prowadzenia samodzielnie całej inwestycji magazynowej, produkcyjnej, handlowej, lub pokrewnych o konstrukcji stalowej, żelbetowej.

  • Wymagane obecne lub wcześniejsze doświadczenie w nadzorze nad GW oraz w przygotowaniu inwestycji (uzyskiwaniu pozwolenia na budowę, decyzji środowiskowych, innych formalności, itp.)

  • Znajomość j. angielskiego – co najmniej na dobrym poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z inwestorem.

  • Możliwość odbywania podróży służbowych.

  • Prawo jazdy.

  • Silne umiejętności analityczne, komunikacyjne i negocjacyjne.

  • Biznesowe podejście do klienta, umiejętność prowadzenia rozmów, itp.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie od zaraz lub w możliwie najszybszym czasie.

  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie na podstawie umowy na zasadzie samozatrudnienia (B2B) lub umowy o pracę.

  • Bardzo dobre wynagrodzenie podstawowe.

  • Zwrot wszystkich kosztów podróży, narzędzia pracy.

  • Samochód firmowy lub zwrot kosztów za samochód prywatny.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Karta sportowa.

  • Inne benefity.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • bony żywieniowe