Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

Appchance Group sp. z o.o.

8 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Słowackiego 45, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Słowackiego 45

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i prowadzenie projektów IT

  • zbieranie wymagań i tworzenie specyfikacji funkcjonalnych

  • tworzenie wycen z zespołem projektowym

  • budowanie zespołów projektowych i zarządzanie zespołem

  • negocjowanie z członkami zespołu podziału zadań i czasu ich realizacji

  • mierzenie i optymalizacja efektywności realizacji projektów

  • dbanie o przepływ dokumentacji i informacji w zespole

  • prowadzenie negocjacji z klientami

  • dbanie o dobre relacje z klientem i zespołem projektowym

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów IT

  • wiedza i doświadczenie w zakresie technologii i specyfiki branży IT, pozwalające na swobodną komunikację z programistami

  • bardzo dobra znajomość metodyk Agile (Scrum, Kanban etc.)

  • bardzo dobra znajomość narzędzi do zarządzania projektami i narzędzi wspierających proces zarządzania: Jira, G Suite

  • znajomości języka angielskiego (CEFR C1)

  • komunikatywność, asertywność i umiejętność rozwiązywania problemów

  • wysokie poczucie odpowiedzialności, ambicja, samodzielność, systematyczność i konsekwencja w realizowaniu zadań

  • nastawienie na ciągły rozwój

  • dzielenie się wiedzą

  • Mile widziane: profesjonalny Scrum Master (PSM I lub wyższy), Certyfikat Product Ownera (PSPO I lub wyższy), znajomość takich narzędzi jak: Figma, Miro, Confluence, realizacja projektów e-commerce w oparciu o Magento, zainteresowanie takimi dziedzinami wiedzy, jak: User Experience, psychologia, Design Thinking, e-commerce, Innowacje technologiczne

To oferujemy

  • najlepszy sprzęt - MacBook i telefon służbowy

  • opieka medyczna w LuxMed

  • karta Multisport

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i konferencjach

  • przyjazna atmosfera pracy

  • nieskończona ilość kawy (oraz wody)

  • darmowe przekąski

  • spotkania edukacyjne oraz integracyjne (głównie pizza i piwko, ale coś zdrowszego też się znajdzie)

  • firmowe wyjazdy integracyjne

O nas

Appchance jest firmą, która specjalizuje się w projektowaniu i budowie aplikacji mobilnych oraz webowych, w której panuje swobodna, przyjacielska atmosfera. Potrafimy łączyć biznesowy profesjonalizm z nieformalnymi relacjami i skuteczność w realizacji celów z brakiem sztywnej hierarchii i ścisłej kontroli.

Naszym celem jest utrzymanie silnego, lecz niewielkiego zespołu (do 100 osób), z którego będą wyłaniać się nowe, własne produkty Appchance. Nie chcemy rosnąć do skali korporacji świadczącej usługi, lecz tworzyć wokół działalności usługowej szereg powiązanych start-upów technologicznych.

Właśnie dlatego do zespołu szukamy osób, które poza specjalizacją, posiadają duszę przedsiębiorcy. Ludzi, którzy o każdym realizowanym projekcie myślą jak o własnym biznesie, troszcząc się nie tylko o to, by dobrze wykonać własne zadanie, lecz także o to by projekt odniósł sukces rynkowy.