Oferta pracy

Project Manager

home.pl S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nowopowstający w działu PMO będzie zajmować się realizacją strategicznych projektów home.pl - w planach na rok 2022 mamy ponad 30 projektów!

  • Tworzenie business case’ów do wyznaczonych projektów (zbieranie danych, estymacji, opinii, analiza informacji)

  • Kierowanie realizacją zatwierdzonych projektów (odpowiedzialność za terminowość prac, zakres, raportowanie ryzyk)

  • Zarządzanie budżetem projektowym

  • Odpowiedzialność za budowanie zespołu projektowego (motywowanie i angażowanie zespołu, delegowanie zadań)

  • Szybkie reagowanie w sytuacjach kryzysowych (zarządzanie zmianą)

  • Regularne informowanie o statusie projektów

  • Tworzenie i bieżące aktualizowanie dokumentacji projektowej

  • Ciągła współpraca z różnymi działami w firmie (utrzymywanie dobrych relacji z interesariuszami)

  • Wpieranie organizacji w szerzeniu wiedzy o projektach

Nasze wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu projektami o dużej skali (minimum 3 lata)

  • Dobra organizacja pracy

  • Bardzo dobrze rozwinięte kompetencje miękkie

  • Zdolności analityczne

  • Praktyczna znajomość metodyk zwinnych

  • Nastawienie na osiąganie założonych celów, silna orientacja biznesowa, samodzielność, kreatywność oraz przedsiębiorczość w podejmowaniu działań

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (współpraca z zagranicznymi partnerami)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office

  • Wiedza z zakresu hostingów, domen i chmury będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę

  • Elastyczność zatrudnienia zdalnego– jesteśmy otwarci na kandydatów z całej Polski

  • Współpracę z największymi partnerami biznesowymi zarówno z Polski jak i ze świata

  • Realizację ciekawych, zróżnicowanych tematycznie projektów

  • Prywatną opieką medyczną, dopłaty do kart sportowych i wakacji, gadżety, imprezy integracyjne i inne eventy firmowe

  • "Bilet do Rozwoju" – to oferta szkoleń z naszymi ekspertami, dzięki którym w ciągu kilkunastu miesięcy możesz zyskać kompetencje potrzebne by zostać: grafikiem komputerowym, administratorem serwerów, programistą frontend lub PHP

  • Mamy luźną, przyjazną atmosferę, nie mamy dress code

  • …a poza tym mamy własna kawiarnię i mnóstwo inicjatyw wspierających naszych pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

home.pl jest największym dostawcą usług internetowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w rejestracji domen internetowych, hostingu serwisów WWW, sklepów internetowych, utrzymaniu kont poczty elektronicznej.

Co druga strona internetowa w Polsce jest w home.pl a do grona użytkowników Naszych usług należą zarówno klienci indywidualni, mikro- i małe firmy, oraz międzynarodowe koncerny, instytucje finansowe oraz jednostki administracji publicznej.

Przewiń do profilu firmy