Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

HOOF

HOOF

Obornicka 245

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Analiza rynku biurowego i inwestycyjnego oraz wyszukiwanie nowych możliwości sprzedażowych

  • Prowadzenie spotkań oraz prezentacji produktowych

  • Tworzenie kompleksowych ofert, prowadzenie prezentacji handlowych, negocjowanie kontraktów

  • Współpraca z architektami i komercjalizatorami

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży mebli biurowych, wykładzin obiektowych, oświetlenia lub innych elementów wyposażenia wnętrz - warunek konieczny

  • Dynamizm, zorientowanie na klienta i wynik.

  • Chęć rozwoju i pogłębiania swojej wiedzy

  • Znajomość języka angielskiego

  • Wykształcenie wyższe

  • Sprawnie posługiwanie się programami z pakietu MS Office, w szczególności: Excel, Word, Power Point

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Kompleksowe wdrożenie produktowe oraz onboarding

  • Pracę z produktami najwyższej jakości cenionymi przez architektów

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części zasadniczej oraz prowizji

  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: samochód służbowy (również do użytku prywatnego), telefon, laptop

  • Systematyczne szkolenia produktowe w Polsce i za granicą

  • Partnerską atmosferę, która umożliwia nam osiąganie dobrych wyników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

HOOF

Od ponad 20 lat zajmujemy się realizacją przestrzeni biurowych i komercyjnych. W 2020 roku – po znaczącym poszerzeniu portfolio produktowego, wprowadzeniu nowych usług i wzmocnieniu kompetencji zespołu – stworzyliśmy nową markę. Jako HOOF jesteśmy oficjalnym partnerem światowej klasy producentów, takich jak Haworth , Vitra, Prostoria, +Halle, Wiesner-Hager, Humanscale, Mikomax Smart Office.

Korzystając z wieloletniego doświadczenia i zbudowanego na licznych realizacjach know-how pracujemy w obszarze kompleksowego wyposażania wnętrz wielkopowierzchniowych. Dostarczamy rozwiązania dla biur, instytucji publicznych, przestrzeni komercyjnych, audytoriów, hoteli, restauracji, stref wspólnych i food courtów w galeriach handlowych.

Poznaj nas bliżej na hoof.pl

Przewiń do profilu firmy

Gwarantujemy zachowanie pełnej dyskrecji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.