Project Manager

arvato PolskaO firmie

  • Poznań

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Kierownik
Project ManagerNumer ref.: Nr ref.: PM/02/2017

Zadania:

  • Przygotowywanie, planowanie oraz prowadzenie projektów
  • Zarządzanie budżetem, harmonogramem oraz zasobami w projektach
  • Inicjowanie oraz prowadzenie projektów wewnętrznych mających na celu realizację strategii CRM
  • Prowadzenie projektów związanych z wdrażaniem nowych klientów
  • Proaktywne podejmowanie działań mających na celu rozwój i optymalizację Obszaru CRM, ścisła współpraca z dyrektorem Contact Center w tym obszarze
  • Systematyczne badanie trendów na rynku Contact Center w obszarze technologii oraz potencjalnych potrzeb klientów, weryfikacja i analiza branż strategicznych

Wymagania:

  • Znajomość metodyk zarządzania projektami (preferowane: PMI)
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz we wdrażaniu projektów poparte sukcesami (min.2 lata)
  • Doświadczenie w jednej lub więcej z branż: e-commerce, customer care, logistyka, usługi finansowe, IT
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność doskonalenia i optymalizacji procesów biznesowych
  • Kreatywność oraz zaangażowanie
  • Wysoki poziom komunikacji i pracy zespołowej
  • Certyfikacja PMP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Ciekawe projekty w firmie o bardzo zróżnicowanym zakresie działania
  • Pracę z kreatywnym oraz zaangażowanym zespołem
  • Możliwość rozwoju zawodowego / udział w konferencjach / szkoleniach
  • Dużą samodzielność działania oraz decyzyjność
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bertelsmann Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa, Oddział „arvato services Polska” w Plewiskach, ul. Kolejowa 150, 62-064 Plewiska k. Poznania, KRS: 0000007209, (dalej: Spółkę), podanych przeze mnie i zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji w tym zakresie i celu przez Spółkę, jako administratora danych, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Mam wiedzę, iż zarówno podanie ww. danych osobowych, jak i wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy