Ta oferta pracy jest nieaktualna od 499 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nr ref.: PM/02/2017

    Zadania:

    • Przygotowywanie, planowanie oraz prowadzenie projektów
    • Zarządzanie budżetem, harmonogramem oraz zasobami w projektach
    • Inicjowanie oraz prowadzenie projektów wewnętrznych mających na celu realizację strategii CRM
    • Prowadzenie projektów związanych z wdrażaniem nowych klientów
    • Proaktywne podejmowanie działań mających na celu rozwój i optymalizację Obszaru CRM, ścisła współpraca z dyrektorem Contact Center w tym obszarze
    • Systematyczne badanie trendów na rynku Contact Center w obszarze technologii oraz potencjalnych potrzeb klientów, weryfikacja i analiza branż strategicznych

    Wymagania:

    • Znajomość metodyk zarządzania projektami (preferowane: PMI)
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz we wdrażaniu projektów poparte sukcesami (min.2 lata)
    • Doświadczenie w jednej lub więcej z branż: e-commerce, customer care, logistyka, usługi finansowe, IT
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność doskonalenia i optymalizacji procesów biznesowych
    • Kreatywność oraz zaangażowanie
    • Wysoki poziom komunikacji i pracy zespołowej
    • Certyfikacja PMP będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Ciekawe projekty w firmie o bardzo zróżnicowanym zakresie działania
    • Pracę z kreatywnym oraz zaangażowanym zespołem
    • Możliwość rozwoju zawodowego / udział w konferencjach / szkoleniach
    • Dużą samodzielność działania oraz decyzyjność
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bertelsmann Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa, Oddział „arvato services Polska” w Plewiskach, ul. Kolejowa 150, 62-064 Plewiska k. Poznania, KRS: 0000007209, (dalej: Spółkę), podanych przeze mnie i zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji w tym zakresie i celu przez Spółkę, jako administratora danych, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Mam wiedzę, iż zarówno podanie ww. danych osobowych, jak i wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

    www.praca.arvato.pl

    www.facebook.com/PracaNaSerio