Oferta pracy

Project Manager - Pracownik Biura Sprzedaży

Platforma Mieszkaniowa S.A.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Specjalista

Platforma Mieszkaniowa służy interesom wszystkim zainteresowanym rynkiem pierwotnym. Tworzy wspólny grunt współpracy zarówno dla deweloperów jak i dla biur pośrednictwa w obrocie nieruchomości

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko Project Manager ds. Nieruchomości - Pracownik Biura Sprzedaży - jeśli jesteś osobą pozytywnie nastawioną do świata, która chce robić ponadprzeciętne rzeczy w otoczeniu wspaniałych ludzi i być wynagradzana za włożony wysiłek oraz zaangażowanie w pracę, jest to oferta idealna dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie relacji z obecnymi partnerami biznesowymi i budowanie nowych
  • prowadzenie szkoleń oraz wdrażanie nowych partnerów w rynek inwestycji z rynku pierwotnego,
  • aktywne wspieranie partnerów zmierzające do realizacji zamierzonych celów sprzedażowych,

Wymagania:

  • min. średnie wykształcenie,
  • samodzielność w organizacji pracy
  • umiejętność rozwiązywania problemów projektowych,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • wysoka kultura osobista,
  • dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, Power Point, Outlook).

Oferujemy:

  • możliwość elastycznego czasu pracy - łączenia ze studiami dziennymi
  • możliwość współpracy w oparciu o umowę zlecenie lub B2B
  • przyjazną atmosferę - wsparcie współpracowników,
  • pracę w rozwijającej się firmie – możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy (tj. telefon, komputer),
  • atrakcyjny system wynagradzania – podstawa plus prowizja,
  • możliwość prowadzenia własnych projektów,
  • szkolenia na inwestycji,
  • szkolenia sprzedażowe,
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne,
  • benefit system.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy