Logo Pracuj.pl

Project Manager - Producent Konferencji, eventów i szkoleń

ITC POLANDO firmie

ITC POLAND

Radzymińska 326

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie merytorycznych programów konferencji i szkoleń
  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie ekspertów do prowadzenia szkoleń/konferencji
  • Kontakty z prelegentami, sponsorami, partnerami biznesowymi
  • Prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych i internecie
  • Współpraca z działem Sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu szkoleń i konferencji
  • Dobra obsługa komputera (Word, Excel) i organizacja pracy
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, dokładność
  • Determinacja do osiągania celów, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i motywacja do pracy oraz osiągania wyników

To oferujemy

  • Stałą pracę w miłej atmosferze, zgranym zespole i stałych godzinach (8.00-16.00) w Warszawie w dzielnicy Targówek/Zacisze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja + premie)
  • Interesujące wyzwania na ciekawym rynku usług szkoleniowych

Do naszego działu Produkcji szkoleń, konferencji i projektów specjalnych poszukujemy doświadczonej osoby która będzie odpowiedzialna za merytoryczne tworzenie programów konferencji i szkoleń.

Project Manager - Producent Konferencji, eventów i szkoleń, Radzymińska 326, Warszawa