Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager (Project Management Office)

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 12.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zadania:

    • Nadzór nad projektami wdrażania zmian biznesowych i informatycznych;
    • Zarządzanie zasobami wewnętrznymi i zewnętrznymi w trakcie wdrożeń projektów;
    • Współpraca z dostawcami zaangażowanymi w projekty;
    • Kontrola budżetu na etapie wdrożenia.

    Wymagania:

    • Co najmniej 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami biznesowymi,
    • Co najmniej 5 letnie doświadczenie w pracy, w środowisku międzynarodowym,
    • Doświadczenie we wdrażaniu projektów nowych rozwiązań biznesowych i informatycznych dla sektora usług finansowych,
    • J. angielski min. B2, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
    • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym,
    • Wykształcenie wyższe,
    • Certyfikat z zarządzania projektami będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym zespole,
    • Atrakcyjne, dostosowane do umiejętności oraz osiągnięć warunki zatrudnienia,
    • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu,
    • Atrakcyjny pakiet socjalny.