Oferta pracy

Project Manager projektów IT

Burda Media Polska Sp. z o.oO firmie

  • Marynarska 15, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Burda Media Polska Sp. z o.o

Marynarska 15

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie równoległych projektów migracji systemów informatycznych w procesie M&A (7 systemów)

  • opracowywanie harmonogramów prac projektów

  • monitorowanie pracy i zarządzanie zespołem projektowym w sposób efektywny

  • zarządzanie ryzykiem i zmianą w projekcie

  • przygotowanie specyfikacji oraz prowadzenie dokumentacji projektowej

  • współpraca z klientami wewnętrznymi w zakresie realizacji prac

  • bliska współpraca z działem IT oraz innymi działami zaangażowanymi w realizację projektów

  • prowadzenie i koordynacja testów oraz szkoleń

  • prowadzenie i utrzymywanie dokumentacji wdrożeniowej

  • współpraca z kilkoma dostawcami systemów jednocześnie (egzekwowanie prac i terminów, rozliczanie prac)

Nasze wymagania

  • minimum 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów migracji systemów (w tym ERP wieloobszarowe)

  • doświadczenie na stanowisku Project Managera

  • proaktywne podejście do realizowanych zadań oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • silna osobowość

  • wysokie kompetencje organizacji i koordynacji

  • umiejętności kreatywnego rozwiązywania problemów

  • zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole

  • dobrą znajomość języka angielskiego

  • wiedzę praktyczną z zakresu metodyk projektowych, np. PMI, Prince2, Agile PM, Scrum, Kanban

To oferujemy

  • współpraca do około I kwartału 2022

    Burda International Poland to jedna z największych międzynarodowych spółek mediowo - technologicznych, która prowadzi swoją działalność w 20 krajach. W Polsce od ponad 25 lat z pasją rozwijamy rynek mediowy, wychodząc naprzeciw ciągle zmieniającym się oczekiwaniom technologicznym i kontentowym odbiorców w każdym wieku.

    Jako jedyni posiadamy pełne portfolio tematyczne ponad 60 magazynów i najnowocześniejszych produktów on-linowych. Burda International Poland jest także wydawcą bestsellerowych książek, kolekcji dziecięcych, magazynów Custom Publishing oraz organizatorem prestiżowych eventów. Z kreowanym przez nas unikalnym kontentem co miesiąc docieramy do ponad 23 milionów osób.

    #BurdaInternationalPoland #ingoodcompany #Gala #Glamour #ELLE #Burda #Claudia #Coaching #NationalGeographic #PrzyślijPrzepis #CRN #MojeGotowanie #ELLEDecoration #NGTraveller #DobreRady #SóliPieprz #MójPięknyOgród #PrzepisNaOgród

    Więcej o nas na:

    FB: https://www.facebook.com/BurdaInternationalPoland/

    www: http://www.burdamedia.pl/

    Przewiń do profilu firmy