Oferta pracy

Project Manager - projekty biurowe

Goldman RecruitmentO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer
Dla naszego Klienta, Grupy Deweloperskiej, poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Kontraktu / Senior Project Managera.
Project Manager - projekty biuroweNumer ref.: 192195/6933

Opis stanowiska:

  • udział w procesie przygotowania i realizacji projektu biurowego na wszystkich etapach jego przygotowania i realizacji,
  • nadzór nad procesem realizacji robót projektowych i budowlanych,
  • wprowadzanie i kontrola prawidłowości rozwiązań technicznych oraz ich optymalizacja,
  • przewidywanie potencjalnych ryzyk związanych z realizacją projektu inwestycyjnego i eliminowanie ich na bieżąco,
  • reprezentowanie firmy w sprawach prowadzonego projektu,
  • kontrola budżetu i wydatków ponoszonych w ramach projektu inwestycyjnego dla zapewnienia jego prawidłowego finansowania,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • rozliczenie poszczególnych etapów projektu inwestycyjnego zgodnie z harmonogramem i budżetem projektu,
  • dbałość o prawidłową i terminową realizację projektu oraz pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w pracy przy realizacji projektów biurowych jako deweloper - warunek konieczny,
  • doświadczenie w realizacji biurowych projektów inwestycyjnych na każdym etapie ich realizacji,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów inwestycyjnych o dużej powierzchni GLA / wysokiej wartości,
  • bardzo dobra znajomość prawa budowlanego oraz wszystkich etapów procesu inwestycyjnego,
  • mile widziane doświadczenie i wiedza z zakresu budowy infrastruktury,
  • znajomość języka angielskiego,
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizowania i koordynowania pracy zespołu,
  • duża samodzielność w działaniu, zaangażowanie, proaktywność,
  • umiejętność planowania i analitycznego myślenia.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę przy najbardziej prestiżowych projektach.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne