Oferta pracy

Project Manager – projekty inwestycyjne

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.O firmie

  • Rozalii 1, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Rozalii 1

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie zespołami projektowymi;

  • określanie zadań oraz koordynowanie ich realizacji;

  • szacowanie ryzyka i opracowywanie koncepcji rozwiązań;

  • tworzenie harmonogramów i monitorowanie terminowości zadań;

  • prowadzenie dokumentacji projektowej;

  • kontrola zależności między projektami oraz zasobami niezbędnymi do ich realizacji;

  • zapewnianie sprawnego przepływu informacji w projekcie;

  • raportowanie efektów zrealizowanych projektów;

  • zarządzanie zmianą;

  • promowanie kultury projektowej w organizacji.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w zakresie prowadzenia i zarządzania projektami inwestycyjnymi,

  • podstawowa wiedza techniczna pozwalająca na skuteczną komunikację z zespołami Inwestycji Maszynowych, Realizacji Projektów Inwestycyjnych;

  • znajomość prawa budowlanego;

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego;

  • wytrwałości w poszukiwaniu rozwiązań;

  • umiejętności szybkiego zdobywania informacji i determinacji w realizacji celów;

  • samodzielności, komunikatywności oraz doskonałych zdolności organizacyjnych;

  • umiejętności szybkiego przystosowania się do zmian;

  • umiejętności analitycznego myślenia;

  • nastawienia na rozwiązywanie problemów.

Mile widziane

  • znajomość aplikacji Atlassian;

  • znajomość MS Project.