Oferta pracy

Project Manager – projekty IT (aplikacje mobilne i web-owe)

HUB HR O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Naszym Klientem jest firma zajmująca się tworzeniem i rozwijaniem cyfrowych produktów i narzędzi dla topowych marek na rynku polskim i rynkach międzynarodowych.

- zarządzanie projektami z zakresu tworzenia systemów IT: aplikacji

mobilnych oraz webowych dlaklientów biznesowych z Polski i Europy

Zachodniej;

- uczestnictwo w procesie sprzedażowym w zakresie dookreślania zakresu i

priorytetów projektu,

- współpracę z architektem systemów w zakresie wyboru technologii

projektu,

- określanie zasobów niezbędnych do realizacji projektu, dobór zespołu

projektowego, opracowanie harmonogramu projektu

- koordynację działań w projekcie, monitorowanie postępów realizacji,

kluczowych parametrów projektu (w tym budżetu) i zapewnienie ich

zgodności z założeniami,

- identyfikację, ocenę i zarządzanie ryzykami, zarządzanie zmianami,

- raportowanie stanu zaawansowania projektów do PMO i zarządu firmy, -

raportowanie i prezentacja postępów prac Klientowi i rozliczanie z

klientami etapów prac,

- projektowanie i usprawnianie procesów

- uczestnictwo w warsztatach z klientami w Polsce i zagranicą,

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów IT (wymagane doświadczenie związane z budową aplikacji mobilnych i web-owych i znajomość technologii z tego zakresu)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (niezbędna ze względu na pracę z międzynarodowymi Klientami),

  • znajomość metodyk prowadzenia projektów,

  • gotowość do wyjazdów do klientów w Polsce i zagranicą (po zakończeniu pandemii)

  • poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania,

  • asertywność połączona ze zorientowaniem na klienta,

  • dbałość o szczegóły, umiejętność przekonywania,

  • umiejętność współpracy w zespole i umiejętność rozwiązywania konfliktów

  • bardzo dobra organizacja pracy, priorytetyzacja zadań

To oferujemy

  • Udział w realizacji prestiżowych projektów dla topowych marek, w tym udział w projektach międzynarodowych

  • Praca w oparciu o wybraną przez Kandydata formę współpracy

  • Możliwość pracy w formule częściowo zdalnej

  • Karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • Komfortowe warunki pracy

HUB HR

W HUB HR wierzymy, że za sukcesem każdej organizacji stoją ludzie – to ich talent, zaangażowanie i pasja budują wielkość i znaczenie firm. Dlatego we wszystkich naszych działaniach to właśnie ludzie są w centrum naszej uwagi. Jako butik usług HR koncentrujemy się na Rekrutacji, HR Business Partneringu, Personal Brandingu oraz Employer Brandingu. Jesteśmy zespołem doświadczonych i rzetelnych praktyków ale przede wszystkim pasjonatów HR.

HUB HR jest częścią Sales and Marketing Global (Poland) Sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy