Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager - projekty mieszkaniowe

MASOVIA NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Staniewicka 18

Targówek

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w Due Dilligence przy zakupach nieruchomości (analizy budżetowo - harmonogramowe)

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej dla każdego projektu

  • Koordynacja procesu podpisania umowy z projektantami budynków oraz projektantami przyłączy

  • Nadzór nad procesem uzyskiwania niezbędnych decyzji administracyjnych. Kontakt z organami administracji, pozyskanie niezbędnych pozwoleń, w szczególności pozwolenia na budowę

  • Przygotowywanie dokumentacji formalno-prawnej i finansowej projektu (biznes plan, harmonogramu rzeczowo-finansowy, dokumentacja do OMRP)

  • Wsparcie i nadzór nad procesem projektowania, w tym optymalizacja rozwiązań projektowych

  • Wybór doradcy technicznego

  • Wybór generalnego wykonawcy i/lub podwykonawców

  • Wprowadzenie wykonawcy na budowę

  • Kontrola harmonogramu inwestycji

  • Optymalizacja budżetów inwestycyjnych

  • Nadzór na generalnym wykonawcą i lub podwykonawcami

  • Uczestnictwo w koordynacjach i bieżące raportowanie postępu

  • Prowadzenie budżetu inwestycji

  • Ofertowanie

  • Współpraca z działem sprzedaży przy zmianach lokatorskich oraz przy komercjalizacji

  • Współpraca z Projekt Monitorem działającym na rzecz banków finansujących / inspektorem OMRP

  • Przygotowywanie zapotrzebowania na środki, rozliczanie zaliczek

  • Zarządzanie procesami odbiorów końcowych i uzyskiwanie pozwoleń na użytkowanie, przekazanie projektu do zarządcy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość procesu inwestycyjnego oraz regulacji dotyczących procesów deweloperskich (projekty mieszkaniowe)

  • Umiejętność budżetowania i harmonogramowania procesów inwestycyjnych

  • Umiejętność organizacji pracy, zdolności analityczne, umiejętność działania pod presją czasu

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – zwłaszcza Excel, znajomość AutoCad

  • Uprawnienia budowlane

  • Wysoka komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność, samodzielność, sumienność i dokładność

To oferujemy

  • praca w dynamicznej organizacji z realną możliwością rozwoju

  • atrakcyjny system wynagrodzenia

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • stabilne zatrudnienie

  • opieka medyczna (Medicover)

O nas

Masovia Nieruchomości tworzy szeroki zespół profesjonalistów. Jego trzon stanowią ludzie współpracujący ze sobą od ponad 10 lat i posiadający od dziesięciu do ponad dwudziestu lat doświadczenia na rynku nieruchomości, w tym pracy dla międzynarodowych firm doradczych.

Masovia to jedna z najbardziej progresywnie myślących firm deweloperskich w Polsce. Dzięki współpracy z socjologami, specjalistami od jakości życia w mieście udaje nam się tworzyć przemyślane projekty. Wiemy, jak budować praktyczne i efektywne mieszkania w atrakcyjnej cenie.

Obecnie realizujemy trzy projekty – „Osiedle Przedwiośnie” oraz "Tatarak" na warszawskiej Białołęce, w których dobra architektura łączy się z wzorowo zagospodarowaną przestrzeń wspólną, która jest unikatowa w skali dzielnicy oraz „Wełna”, gdzie historyczna fabryka stanowi kanwę dla wielofunkcyjnego projektu miejskiego zlokalizowanego w sercu Żar.

Budowa dobrego osiedla mieszkaniowego to tylko pozornie łatwe zadanie. Wymaga przemyślenia wielu aspektów, czasu, doświadczenia oraz pasji członków zespołu. Dlatego bardzo skrupulatnie chcemy dobrać nowych członków zespołu.