Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Project Manager (projekty techniczne)

Advisory Group TEST Human ResourcesO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kierownik / Koordynator
Region:
Kraków, małopolskie
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Czas pracy:
Elastyczne godziny pracy

Dla naszego Klienta – małej, ale wyjątkowej firmy inżynierskiej zajmującej się automatyzacją procesów w handlu, z wykorzystaniem robotyki oraz wysokopoziomowego oprogramowania, poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu jako Project Manager.

Project Manager

(projekty techniczne)

Numer ref.: 7444

Wymagania:

  • Około 3-5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Project Managera projektów technicznych
  • Doświadczenie zawodowe w branży automotive, robotyki, system integrator lub OEM
  • Wykształcenie wyższe w kierunku technicznym (robotyka, budowa maszyn, mechatronika)
  • Znajomość metod zarządzania projektami
  • Dobra znajomość języka angielskiego (przygotowywanie dokumentacji w języku angielskim, wykonywanie prezentacji)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i MS Project
  • Umiejętność zarządzania ryzykiem i budżetem projektowym
  • Umiejętność analitycznego i biznesowego myślenia
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów i odpowiedzialności w realizacji celów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do wyjazdów służbowych – krajowych oraz zagranicznych

Obowiązki:

  • Zarządzanie projektami z zakresu budowy maszyn z wykorzystaniem robotyki
  • Planowanie i koordynowanie prac zespołu projektowego
  • Tworzenie i nadzór nad harmonogramem projektów
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej i raportowanie prowadzonych projektów
  • Monitorowanie, współudział w wykonywaniu raportów i prezentacji
  • Monitorowanie budżetu oraz wydatków projektowych
  • Zarządzanie ryzykiem związanym z realizacją projektów
  • Koordynacja odbioru realizowanych prac projektowych
  • Udział w procesie zakupowym związanym z realizowanymi projektami
  • Kontakt z dostawcami i podwykonawcami
  • Kontakt z klientami
  • Przygotowanie wkładów do ofert

Oferujemy:

  • Greenfield project, unikalny & wymagający
  • Praca w otwartym zespole, luźna atmosfera pracy

Ogłoszenie archiwalne