Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Project Manager – Projekty Wiatrowe

Alseva PRO SP. z o.o.

Samuela Bogumiła Lindego 7c

Bronowice Małe Wschód

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zadaniami w ramach projektu oraz raportowanie ich przebiegu

  • Zarządzanie pozyskiwaniem gruntów pod budowę farm wiatrowych oraz kompletowaniem dokumentów potrzebnych do uzyskania tytułu prawnego do nieruchomości

  • Kompletowanie, prowadzenie i archiwizacja dokumentacji projektowej

  • Współpraca z organami administracji publicznej w zakresie realizacji projektów oraz prowadzenie planu komunikacji społecznej

  • Wsparcie pracowników terenowych w bieżących zadaniach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (energetyka, OZE, inżynieria środowiska lub pokrewne)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. roczne) - przy projektach farm wiatrowych

  • Znajomość branży OZE

  • Znajomość przepisów związanych z energetyką, planowaniem przestrzennym, środowiskiem

Mile widziane

  • Doświadczenie z programami GIS-owymi (QGIS) - w zakresie analizy i wizualizacji danych przestrzennych

To oferujemy

  • Nastawienie na długofalowy rozwój i dokształcanie

  • Współpracę w bardzo dynamicznym i rozwojowym środowisku

  • Przy zatrudnieniu: prywatną opiekę medyczną, Medicover Sport, dofinansowanie szkoleń i kursów, spotkania integracyjne, premie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • Medicover Sport

ALSEVA to jeden z liderów branży OZE w Polsce. Wspieramy rozwój energetyki odnawialnej przez projektowanie, budowę i serwisowanie wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych. W naszej ofercie znaleźć można m.in. magazyny energii czy umowy korporacyjne PPA, umożliwiające firmom sprzedaż energii po konkurencyjnych cenach.

Nasz zespół składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży OZE. Duża wiedza i doświadczenie pozwalają nam rozwijać portfolio o nowe projekty i współprace. Tym samym pracownicy mogą liczyć na ciągły rozwój, pracę w międzynarodowym środowisku oraz ciekawe projekty.

Przewiń do profilu firmy