Oferta pracy

Project Manager

ASSEL sp. z o.o.

  • Zastawna 25, Pruszcz Gdański
    Pruszcz Gdański, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Zastawna 25

Pruszcz Gdański

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami technicznymi z obszaru elektroniki od momentu wdrożenia poprzez cały proces produkcji

  • Uczestnictwo w ustaleniach biznesowych oraz negocjacjach z Klientem

  • Zarządzanie ustaleniami z Klientem oraz dokumentacją techniczną projektu i ich bieżąca aktualizacja

  • Monitorowanie zagrożeń oraz analiza ryzyka związana z danym Klientem

  • Współpraca z Klientem na każdym etapie realizacji projektu (mail, telekonferencje, wizyty Klienta) w zakresie biznesowym oraz technicznym

  • Obsługa wizyt Klienta w siedzibie firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki techniczne

  • Dobra znajomość języka angielskiego - minimum B1

  • Wiedza z zakresu operacyjnego funkcjonowania firmy - finansów, technologii i produkcji

  • Dobra znajomość procesów obsługi Klienta, zakupów i produkcji

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP

To oferujemy

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i przejrzyste warunki finansowe, w tym system premiowy

  • Elastyczny czas pracy

  • Partnerską współpracę, bez korporacyjnych struktur

  • Dostęp do nowoczesnych technologii i systemów IT

  • Bezpłatny parking na terenie firmy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o 40-letniej tradycji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Assel to jedna z największych polskich firm oferujących montaż elektroniki na zlecenie (EMS) – produkujemy urządzenia elektroniczne i elektromechaniczne dla branży przemysłowej i medycznej. Działamy na rynku od 1982 roku, czyli już 40! lat.

Inwestujemy w najnowsze technologie oraz zaawansowane systemy informatyczne, które pozwalają dostarczać nam wysokiej jakości usługi dla międzynarodowych klientów. Będąc firmą w 100% o polskim kapitale, samodzielnie tworzymy własne rozwiązania oraz definiujemy kierunki rozwoju. Dzięki temu dajemy naszym pracownikom dużą swobodę w działaniu, pozwalając na lepsze wykorzystanie własnego potencjału i rozwój! Tworzymy silny, młody i dynamiczny zespół wsparty latami doświadczeń.

Jesteśmy laureatem nagrody „Super Pracodawcy Pomorza”, wyróżnienia „Diamentów Forbes” oraz „Orłów Wprost”.

Przewiń do profilu firmy