Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager - R&D

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 15.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma FLOWAIR ekspert w branży grzewczo-wentylacyjnej
    działający na terenie całej Europy

    poszukuje kandydata na stanowisko:

    PROJECT MANAGER, R&D
    Branża HVAC

    Miejsce pracy: Gdynia

    „Poszukuję ogarniacza-wymiatacza, znającego branżę HVAC, ktoś kto wie co to wymiennik ciepła, że wentylator to nie wiatrak i że wentylacja to coś więcej niż otwarcie okien. Osobę energiczną, pomysłową, ambitną… nie bojącą się wyzwań, otwartą na różnego typu zadania. Wiedzącą, że w pracy czasem trzeba przenosić góry, ale czasem sprzątnąć pod biurkiem.)”

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • nadzór nad realizacją projektów bieżących,
    • koordynacja działań w zakresie przygotowywania poszczególnych etapów projektów (od uruchomienia po wdrożenie wyników),
    • wsparcie dla innych działów (produkcji, logistyki, sprzedaży) w zakresie związanym z prowadzonymi projektami,
    • planowanie i nadzór nad budżetem projektu,
    • regularne raportowanie statusu zarządzanych projektów.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne z branży HVAC (wymienniki ciepła, wentylatory, armatura hydrauliczna),
    • znajomość zagadnień wzornictwa przemysłowego, Design Thinking,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
    • doświadczenie w koordynowaniu i zarządzaniu pracą kilkuosobowego zespołu,
    • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku project managera lub pokrewnym,
    • prawo jazdy kat. B,
    • obsługa pakietu MS Office, programu AutoCAD, GanttProject.

    OFERUJEMY

    • dobrą atmosferę pracy w młodym, zgranym zespole
    • stabilną formę zatrudnienia
    • wynagrodzenie dostosowane do realizowanych zadań
    • pracę przy ciekawych
      i ambitnych projektach
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach klauzuli:
    ‚Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).’