Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Project Manager R&D

Exorigo-Upos S.A.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie projektami informatycznymi

  • Nadzór nad realizowanymi projektami pod kątem budżetowym, realizacji zakresu, harmonogramu;

  • Aktywna współpraca z klientem biznesowym;

  • Wsparcie działu handlowego w procesie analizy potrzeb klienta i rozbudowy zakresu usług świadczonych dla Klienta;

  • Tworzenie dokumentacji projektowej.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w pracy w obszarze zarządzania projektami;

  • dyplom uczelni wyższej w obszarze technicznym lub IT.

  • wiedza ogólna w zakresie: technologii produkcji urządzeń oraz wytwarzania oprogramowania, praktycznych umiejętności w zakresie zarządzania projektami IT (obszar wytworzenia produktu hardware / software),

  • duża samodzielność, odpowiedzialność oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów;

  • otwartość na nowe rozwiązania, elastyczność w działaniu;

  • udana współpraca z różnymi osobami jak klienci, współpracownicy, członkowie zespołu,

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i dogodną formę zatrudnienia,

  • pakiet prywatnej opieki medycznej,

  • rozwój zawodowy w branży IT,

  • możliwość realizacji swoich pomysłów w innowacyjnym środowisku technicznym i zobaczenia efektów pracy swojego zespołu w codziennym życiu,

  • dogodną lokalizację, wygodne, nowe biuro i bezpłatny parking,

  • zapewniamy brak nudy i nieformalny klimat.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Exorigo-Upos S.A.

Exorigo-Upos S.A. to zespół ponad 1000 ekspertów. Jako partner największych firm z branży retail w zakresie omnichannel od ponad 20 lat pomagamy im w efektywnym łączeniu offline z online. Aktywnie wspieramy naszych klientów w cyfrowej transformacji i rozwoju e-commerce, realizując wdrożenia zaawansowanych platform sprzedażowych i rozwiązań z zakresu PIM. Jesteśmy stabilną, polską grupą informatyczną o międzynarodowym zasięgu. Posiadamy własne oddziały m.in. w Rumunii, Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji, Ukrainie i w Australii.

Przewiń do profilu firmy