Oferta pracy

Project Manager (Real Estate and Engineering)

Allegro.pl sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz kierował(a) wdrożeniem nowych lokalizacji dla usług logistycznych (powierzchnie magazynowe dla usług fulfimentu)

  • Będziesz opracowywał(a) i wdrażał(a) procesy wspierające wprowadzenie usług do nowych powierzchni magazynowych

  • Zajmiesz się utrzymaniem efektywnych relacji biznesowych z innymi zespołami (operacje, technika, biznes), sponsorami projektów i zewnętrznymi dostawcami produktów i usług, aby wspólnie skutecznie realizować cele

  • Zdefiniujesz wymagania biznesowe oraz techniczne dotyczące wdrażanej infrastruktury oraz zapewnisz ich zgodność tak aby wypracować optymalne rozwiązania

  • Zapewnisz realizacje wdrażanych projektów zgodnie z założonymi harmonogramami

  • Będziesz odpowiadał(a) za administrowanie i tworzenie dokumentacji produktowej tj. CR, harmonogramy itp.

  • Będziesz odpowiadał(a) za śledzenie i raportowanie postępów prac projektowych w powiązaniu z krokami milowymi, terminami i budżetem

  • Wykorzystasz najlepsze praktyki w minimalizowaniu ryzyk

  • Zadbasz o wymianę wiedzy pomiędzy projektami realizowanymi przez zespół, aby kreatywnie wykorzystać możliwości synergii

  • Będziesz odpowiadał(a) za negocjacje Umów z partnerami biznesowymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunek: zarządzanie, logistyka lub kierunki techniczne

  • Znajomość metodologii i narzędzi Project Management.

  • Minimum 3-letnie doświadczenie we wdrożeniach nowych lokalizacji powierzchni logistycznych do obsługi usług opartych na unikalnych doświadczeniach klientów e-commerce

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań: “hands-on approach”

  • Rozumienie i posiadanie unikalnej zdolności definiowania potrzeb klientów na poziomie racjonalnym i emocjonalnym oraz umiejętność twórczego jej zastosowania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne zarówno w mowie, jak i w piśmie

  • Świetne radzenie sobie w zakresie budżetowania i tworzenia harmonogramów

  • Umiejętność zarządzania pracą własną i podległego zespołu

  • Biegłe posługiwanie się językiem angielskim

To oferujemy

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 20 milionów Klientów miesięcznie

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 150 tys. małych i średnich polskich firm handlowych

  • Dla około 80% Polaków jesteśmy najbardziej rozpoznawalną marką internetową

  • Jesteśmy 10 najczęściej odwiedzaną stroną e-commerce na świecie

  • Dla naszych Klientów oferujemy niezbędne narzędzia do sprzedaży w sieci, mechanizmy płatnościowe oraz reklamowe

  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

  • Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w obsłudze Klienta, najlepiej w następujących kanałach kontaktu: mail, telefon, czat, Messenger

  • Mają doświadczenie w obsłudze sklepów internetowych

  • Są elastyczne, gotowe do pracy w systemie równoważnym (również godziny nocne, weekendy oraz święta)

  • Doskonale znają język polski w mowie i piśmie

  • Dobrze znają język angielski i nie mają oporów, aby używać go w kontakcie z Klientami

  • Potrafią analizować dane z różnych źródeł oraz pracować w kilku systemach jednocześnie

  • Posiadają ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne i lubią kontakt z Klientem

  • Są osobami otwartymi na kontakty z klientem