Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager (rynek nieruchomości)

LIBERTY INVESTMENTSO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja procesu przygotowania inwestycji we współpracy z biurem projektowym

  • nadzór nad procesem uzyskiwania niezbędnych dokumentów prowadzących do uzyskania pozwolenia na budowę oraz realizacji budowy

  • koordynacja realizacji inwestycji budowlanej włączając współpracę z wykonawcami i organami administracji

  • wykonywanie niezbędnych analiz dot. budżetów inwestycji i harmonogramów

  • zarządzanie bazą dokumentów dot. inwestycji

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • praktyczna znajomości rynku łódzkiego, doświadczenie na rynkach regionalnych może stanowić atut

  • wiedza i doświadczenie umożliwiające kontrolę poprawności wykonania projektów budowlanych, planów zagospodarowania terenu

  • umiejętność analizowania dokumentacji planistycznej

  • samodzielność w działaniu i doskonała organizacja pracy

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • umiejętność posługiwania się pakietem MS Office

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie spółek

  • Możliwość kształtowania własnej kariery i zdobywania doświadczeń w dużej firmie motoryzacyjnej

  • Zmotywowany do współpracy zespół

  • Przejrzyste zasady i wartości

  • Dowolną formę zatrudnienia

  • Pakiet benefitów pozapłacowych: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, możliwość nauki języka angielskiego

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • Codzienną dawkę pozytywnej energii

LIBERTY INVESTMENTS

Liberty Investments jest częścią Liberty Group – właściciela sieci multimarkowych salonów motocyklowych Liberty Motors mających w swojej ofercie motocykle i akcesoria topowych ma-rek oraz wyłącznego importera motocykli Ducati jak również motocykli i skuterów marek Apri-lia, Moto Guzzi, Piaggio i Vespa.

Udziałowcy Liberty Investments zrealizowali w ciągu ostatnich lat 2 inwestycje mieszkaniowe w Łodzi jak również budynek biurowo-handlowy w Piasecznie (www.point44.pl), który jest siedzi-bą jednego z najnowocześniejszych salonów motocyklowych w Europie.

Liberty Invesments koncentruje się obecnie na realizacji 4 projektów mieszkaniowych w Łodzi, które w ciągu najbliższych 3 lat dostarczą na rynek ok. 550 mieszkań. Przygotowujemy rów-nież kolejne inwestycje na rynku łódzkim jak również trójmiejskim i aktywnie poszukujemy no-wych projektów inwestycyjnych.”

Przewiń do profilu firmy