Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

EDOCS Systems Sp. z o. o.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i zarządzanie projektami – harmonogram, zakres, budżet

  • Stała optymalizacja, monitorowanie i nadzór nad kolejnymi etapami prowadzonych projektów

  • Analizowanie potrzeb klientów oraz definiowanie wymagań dla nowych funkcjonalności

  • Współpraca z zespołem w budowaniu strategii rozwoju projektów i produktów

  • Zarządzanie ryzykiem prowadzonych projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższe (preferowane kierunki techniczne /zarządzaniem projektami)

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów wdrożeniowych w pełnym cyklu realizacji, począwszy od analizy, poprzez implementację po wdrożenie

  • Teoretyczna oraz praktyczna wiedza z zakresu zarządzania projektami według metodyk PMP/PRINCE2 lub pokrewnych

  • Doświadczenie w monitorowaniu, kontrolowaniu i raportowaniu projektów

  • Prawo jazdy kat. B - Gotowość do wyjazdów w ramach projektów

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Umiejętność pracy w grupie oraz tworzenia i utrzymywania relacji

  • Samodzielność i odpowiedzialność za realizację zadań

Mile widziane

  • Znajomość i rozumienie funkcjonowania procesów produkcyjnych

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju, nabywania wiedzy i doświadczenia w rozwijającej się branży IT i Automatyki

  • Udział w projektach z obszaru Przemysłu 4.0

  • Udział w kreowaniu i rozwoju nowoczesnej organizacji

  • Przyjazną atmosferę i dobrą współpracę w zespole

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Premię roczną + bonusy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Firma EDOCS SYSTEMS została stworzona w odpowiedzi na realne potrzeby rynku, a dokładniej na potrzeby małych i średnich firm produkcyjnych. Tworzymy i wdrażamy rozwiązania z obszaru oprogramowania i automatyki, które pozwalają optymalizować procesy produkcyjne i w efekcie przynoszą konkretne oszczędności w funkcjonowaniu firmy produkcyjnej. Zapewniamy kompleksową obsługę naszych rozwiązań od tworzenia koncepcji po wdrożenie, wsparcie i serwis.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego praca w EDOCS Systems?

Nasza firma oferuje zintegrowane i autorskie rozwiązania dla Przemysłu 4.0 w zakresie informatyki i automatyki.

Nasz zespół, to grupa młodych, pozytywnie nastawionych osób, które mają głowy pełne ciekawych pomysłów i w świetnej atmosferze tworzą interesujące rozwiązania. W firmie mamy realną szansę wpływu na to, co tworzymy!💪

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.