Oferta pracy

Project Manager

Fabrity O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Fabrity poszukuje osoby, która dołączy do zespołu PM w segmencie usług wytwórczych, przejmie odpowiedzialność za obsługę projektów realizowanych dla wybranej puli Klientów oraz przyczyni się do utrwalania i rozwijania relacji z Klientami. Jeśli jesteś osobą ambitną i zaangażowaną, jeśli chcesz dołączyć do zespołu nowoczesnej i dynamicznie rosnącej firmy IT, a Twoje doświadczenie pokrywa się poniższymi wymaganiami, to szukamy właśnie Ciebie!

Nasze wymagania

  • > 2 lat doświadczenia na stanowisku kierownika projektu IT w projektach dla zewnętrznych klientów komercyjnych.

  • Dobra znajomość cyklu życia projektów związanych z wytwarzaniem i wdrażaniem oprogramowania.

  • Doświadczenie w estymacji i kontroli realizacji projektu, harmonogramowaniu, organizacji zespołu projektowego oraz raportowania statusu projektu.

  • Praktyczna wiedza z obszaru metodyk zarządzania projektami IT oraz znajomość procesu wytwórczego oprogramowania (zwinnego oraz klasycznego).

  • Doświadczenie w koordynowaniu prac zespołów projektowych oraz umiejętność wspierania i motywowania pracowników.

  • Praktyczna znajomość narzędzi wspierających organizację prac projektów w tym MS Project, MS Office, MS DevOps / JIRA.

  • Praktyczna znajomość języka angielskiego (B2/C1).

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów wdrożeniowych dotyczących systemów klasy workflow, DMS, ECM.

  • Udział w procesie ofertowania produktów i usług IT.

  • Certyfikaty potwierdzające kwalifikacje.

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach IT realizowanych w metodykach zwinnych i nowoczesnych technologiach webowych

  • Pracę dla dużych polskich i międzynarodowych klientów z różnych sektorów biznesowych

  • Atrakcyjny system premiowy oparty o wyniki projektu

  • Wsparcie merytoryczne starszego Kierownika Projektu

  • Szansę rozwoju kwalifikacji zawodowych, w tym ścieżkę certyfikacji SCRUM/Prince2

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole

  • Motywacyjne wynagrodzenie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Fabrity

FABRITY dostarcza kompleksowe usługi rozwoju i utrzymania oprogramowania na zamówienie, począwszy od doradztwa biznesowego i projektowania rozwiązań, poprzez procesy budowy oprogramowania, aż po usługi zarządzalne. Specjalizujemy się w tworzeniu rozwiązań, które pomagają zoptymalizować biznes, wspierają cyfrową transformację i automatyzację procesów biznesowych. Jesteśmy wieloletnim, zaufanym partnerem IT dla wielu dużych przedsiębiorstw w Polsce, regionie DACH, Skandynawii i USA. Trzon naszej firmy stanowią inżynierowie z pasją do nowych technologii i ich wykorzystania w biznesie. Razem z innymi firmami technologicznymi tworzymy Holding K2, który jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy