Oferta pracy

PROJECT MANAGER (SAP S/4HANA)

CPL JobsO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

CPL Jobs

Poznań

Poznań

CPL Jobs Sp. z o.o. to część międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Działalność rozpoczęliśmy w 1989 roku, w Irlandii. Od 2006 roku działamy na rynku ogólnopolskim. 30 lat doświadczenia w rekrutacji sprawiło, że CPL Jobs może zaoferować swoim Klientom i Kandydatom wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. W naszych kontaktach z kandydatami stawiamy na długofalowe relacje. Zapewniamy stały dostęp do informacji o najciekawszych projektach na rynku, doradzamy też w kwestii rozwoju kariery i wyboru optymalnego typu zatrudnienia. Pozwól nam poznać i zrozumieć swoje potrzeby, a pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele.

Poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu naszego Klienta jako:

PROJECT MANAGER (SAP S/4HANA)Numer ref.: PM/TELE/SZCZ

Miejsce pracy: Szczecin i zagranica

Zadania:
- zarządzanie projektem implementacji SAP S/4HANA
- prowadzenie zespołu projektowego oraz lokalnego
- tworzenie i ocena planów, analiz
- tworzenie wewnętrznych procesów i ich standaryzowanie
- weryfikowanie etapów projektów i informowanie o ich postępach, ewentualnych ryzykach, rozbieżnościach, eskalowanie
- prognozowanie, weryfikowanie projektu z budżetem
- zarządzanie ryzykiem
- kontakt z klientami

Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- doświadczenie z SAP S/4HANA- wymóg konieczny
- biegła znajomość języka angielskiego
- doświadczenie w zarządzaniu projektami
- doświadczenie w zarządzaniu zespołami
- doświadczenie w implementacji systemów ERP
- otwartość na podróże służbowe (praca stacjonarno- wyjazdowa)
- mile widziane certyfikaty dot. PM

Oferta:
- zatrudnienie w międzynarodowej Firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
- możliwości rozwoju kariery wewnątrz organizacji
- szkolenia
- pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta sportowa, dodatki na wakacje)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy