Oferta pracy

Project Manager / Scrum Master (B2B)

Europejski Fundusz LeasingowyO firmie

  • Legnicka 48 C-D, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Europejski Fundusz Leasingowy

Legnicka 48 C-D

Wrocław

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Zadania i wyzwania na stanowisku jako Project Manager:

• zarządzanie dużym i złożonym projektem, w tym wytyczanie i delegowanie zadań, motywowanie i udzielanie wsparcia merytorycznego Sponsorom i członkom zespołu projektowego

• zapewnienie dostarczania i odbioru produktów projektu z zachowaniem planowanego budżetu, zakresu i harmonogramu

• raportowanie oraz zapewnienie informacji zarządczej w zakresie realizowanych projektów

• zarządzanie współpracą z dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi

• utrzymywanie dokumentacji projektowej

Zadania i wyzwania na stanowisku jako Scrum Master:

• szkolenie i wsparcie w podnoszeniu efektywności zespołów SCRUM

• stosowanie założeń SCRUM w praktyce w celu maksymalizacji efektów użycia metod zwinnych

• zapewnienie, że wszystkie wydarzenia SCRUM odbywają się zgodnie z planem i są produktywne

• weryfikacja działań zespołu w ramach przyjętego framework, w tym przestrzegania definicji oraz jakości i efektywności wykonywania zadań

• ścisła współpraca i wsparcie Product Ownera

• wykrywanie ryzyk i problemów oraz proaktywne usuwanie blokerów ograniczających postępy zespołu

• tworzenie raportów umożliwiających weryfikację działań zespołu

Nasze wymagania

  • minimum 10-letnie doświadczenie (w tym międzynarodowe) w prowadzeniu projektów z różnych obszarów biznesowych organizacji (posiadanie certyfikatu z obszaru zarządzania projektami, np. PMP, Agile PM, IPMA będzie dodatkowym atutem)

  • znajomość zagadnień związanych z produktami leasingowymi/bankowymi/ubezpieczeniowymi

  • silna orientacja biznesowa, umiejętność współpracy z osobami na różnych szczeblach w organizacji

  • samodzielność i wysoki poziom orientacji na rezultat

  • otwartość na nowe kierunki działania, inspirowanie innych do podobnej postawy

  • sprawność w komunikowaniu się, umiejętność budowania relacji i autorytetu w codziennych kontaktach

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiającej swobodne, codzienne kontakty biznesowe

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na postawie umowy B2B

  • przyjazną atmosferę pracy

  • pracę w nowoczesnym kompleksie biurowym na terenie Business Garden, łączoną z pracą zdalną

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników