Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager - Scrum Master

  • Chorzów, śląskie
  • Kierownik
  • 19.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy POSSIBLE! Tworzymy interaktywną agencję, która dzięki połączeniu najnowszych technologii z kreatywnym myśleniem, dostarcza klientom prawdziwie innowacyjne rozwiązania. Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu aplikacji webowych oraz mobilnych, często oferując także usługi z zakresu digital marketingu. Wśród naszych specjalistów znajdują się zarówno back-end i front-end developerzy, manualni testerzy, jak i designerzy, co sprawia, że jesteśmy w stanie realizować wszystkie zlecenia w sposób kompleksowy.

    Bez względu na charakter prac, wszystkie projekty wieńczymy pytaniem Does it work?, będącym częścią naszej filozofii, która sprawia, że nieustannie badamy, analizujemy i poprawiamy, by w konsekwencji stawać się jeszcze większymi profesjonalistami.

    Opis stanowiska:

    Jako Project Manager/Scrum Master będziesz odpowiedzialny za prowadzenie interesujących, ale i wymagających projektów dla klientów POSSIBLE. Twoim zadaniem będzie opracowywanie strategii całego projektu, tak aby zapewnić jego sprawny przebieg od początku do końca z zapewnieniem najwyższej jakości obsługi klienta. Twoja codzienna praca oparta będzie także na motywowaniu członków zespołu i pomaganiu im w codziennych obowiązkach. Będziesz także ściśle współpracować z działem New Business celem eksplorowania nowych możliwości i potrzeb klienta.

    Wymagania:

    Pasujesz do nas idealnie, jeżeli:

    • Masz praktyczne doświadczenie w zarządzaniu projektami i jesteś ekspertem w swojej dziedzinie,
    • Doskonale znasz branżę nowych technologii i posiadasz doświadczenie w prowadzeniu projektów w tak dynamicznym środowisku,
    • Jesteś perfekcyjnie zorganizowany i odpowiedzialny,
    • Nie tracisz głowy w krytycznych momentach i świetnie radzisz sobie w sytuacjach kryzysowych,
    • Jesteś prawdziwym TEAM PLAYerem i nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych,
    • Klienci, dla których pracowałeś byli z tego zadowoleni.

    Totalny must have:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • Znajomość metodyki SCRUM,
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w agencji interaktywnej przy realizacji wysokobudżetowych zleceń,
    • Umiejętności negocjacyjne oraz prowadzenia prezentacji,
    • Umiejętność zarządzania zespołem i motywowania go,
    • Typowe umiejętności PM: zarządzanie ryzykiem, raportowanie, zarządzanie zmianą,
    • Zdolność sporządzania ofert, planów, raportów,
    • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem i/lub programowaniem serwisów internetowych, aplikacji mobilnych, etc.

    Usposobienie, które doskonale wpasuje się w charakter zespołu to:

    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • Analityczne podejście,
    • Dokładność i odpowiedzialność,
    • Kreatywność.

    Nasz pakiet na start obejmuje:

    • Pracę ze świetnym zespołem profesjonalistów w swobodnej atmosferze,
    • Elastyczne godziny pracy,
    • Prywatną opiekę medyczną,
    • Dofinansowanie do aktywności fizycznych,
    • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne,
    • Międzynarodowe projekty,
    • Możliwość podszkolenia znajomości języka obcego,
    • Imprezy firmowe, chillout room,
    • Świeże owoce i warzywa.