Oferta pracy

Project Manager / Scrum Master

Comp S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

Comp S.A.

Jutrzenki 116

Warszawa

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

PROJECT MANAGER / SCRUM MASTER
miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • kierowanie projektami IT - od pomysłu do fazy stabilizacji i utrzymania, poprzez analizę, development, testy i wdrożenie,
  • wspieranie zespołu w zakresie zarządzania iteracjami i wydaniami,
  • wsparcie planowania i usprawniania realizacji inkrementów (Sprint Planning)
  • organizacja i moderacja codziennych spotkań stand-up (daily)
  • prowadzenie regularnych retrospekcji
  • prowadzenie cotygodniowych spotkań statusowych z klientem,
  • nadzorowanie zgodności działań z założeniami frameworku Scrum,
  • proponowanie rozwiązań usprawniających komunikację i współpracę,
  • wspieranie koordynacji działań, usuwanie barier w celu pomyślnej dostawy/realizacji procesu wytwarzania produktów dla klienta,
  • zapewnienie bieżącej i bezpośredniej komunikacji z klientem,
  • zarządzanie harmonogramem, ryzykiem, budżetem oraz zmianą w projekcie,
  • analiza wymagań klienta i współpraca z klientem podczas realizacji projektu,
  • dobór odpowiednich rozwiązań, technologii IT do projektu oraz optymalizacja metodyki prowadzenia projektu,
  • nadzór nad realizacją prac realizowanych przez członków zespołu i koordynowanie prac programistów, analityków i testerów (zespół rozproszony),
  • nadzór nad realizacją prac zgodnie z założeniami projektu oraz harmonogramem,
  • prowadzenie dokumentacji zarządczej projektu,
  • stała komunikacja z interesariuszami projektu.

Oczekiwania:

  • minimum trzyletnie doświadczenie jako Scrum Master lub Project Manager,
  • znajomość i zrozumienie procesu wytwarzania oprogramowania,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • doskonałe zdolności komunikacyjne i umiejętność budowania relacji interpersonalnych,
  • znajomość tradycyjnych oraz zwinnych metodyk zarządzania projektami Waterfall oraz Agile,
  • znajomość narzędzi MS Project, Redmine, JIRA, Confluence.

  • praktyczne doświadczenie w zakresie metodyk zwinnych takich jak Kanban, Scrum, SAFe,
  • doświadczenie w zakresie udoskonalania procesów informatycznych i/lub oprogramowania.

Oferujemy:

    • Dofinansowania
      do urlopów
    • Elastyczne
      formy zatrudnienia
    • Karty
      Multisport

  • Szkolenia
    i Certyfikacje
  • Ubezpieczenia
    grupowe
  • Imprezy
    integracyjne

Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do przesłania CV
za pomocą przycisku:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy, a wykraczających poza ramy, określone przepisami prawa. Niniejsza zgoda dotyczy postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ofercie pracy. Jednocześnie informuję, iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną Administratora Danych tj. Comp S.A. z siedzibą w Warszawie. Kandydatury bez tej adnotacji nie będą rozpatrywane.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Administrator: Comp S.A.z siedzibą w Warszawie, ul. Jutrzenki 116, 02-230 Warszawa, tel.: +48 22 570 38 00
Inspektor Ochrony Danych: kontakt e-mail: [email protected], bądź korespondencyjnie, na wskazany adres.
Podstawą Przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b i c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO). Katalog danych, który pracodawca może pozyskać na podstawie przepisów prawa jest określony przez art. 22 z ind. 1 ust. 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks Pracy (Dz. U. 2018. 108 z późn. zm.). Podanie danych ma charakter dobrowolny jednakże ich nie podanie uniemożliwi Pani/Panu wzięcie udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych może być również art. 6 ust.1 lit.a RODO – wyłącznie w sytuacji wskazania danych dodatkowych.
Dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorom, w rozumieniu art. 4 pkt 9 RODO.
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres prowadzenia przez COMP S.A procesu rekrutacji, następnie niszczone (do 3 miesięcy po zakończeniu rekrutacji). Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu i nie będą przekazywane do państw trzecich.
Przysługuje Pani/Panu prawo: odwołania zgody na ich przewarzanie (tam gdzie zgoda była wymagana), żądania dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia (w przypadkach określonych w art. 17 RODO), ograniczenia przetwarzania (w przypadkach określonych w art. 18 RODO),
Ma Pani/Pan prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Adres: ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, tel.(22) 531-09-62

W skład Grupy Kapitałowej Comp wchodzą:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy