Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1278 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager - Sektor Bankowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT. Jako Grupa Kapitałowa Asseco działamy w prawie 40 krajach na całym świecie (m.in. Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Bałkany, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Skandynawia, Izrael, Stany Zjednoczone, RPA). Nasza firma to miejsce nowoczesne i przyjazne pracownikowi. Zatrudniamy około 17 tys. wysoko wykwalifikowanych specjalistów, w tym ok. 4,5 tys. w Polsce.

    Miejsce pracy: Warszawa
    PM/KO/03/15

    Obecnie poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie i koordynowanie projektów informatycznych dla naszych klientów z sektora bankowego

    Główne zadania:

    • Zarządzanie operacyjne projektami - pełna odpowiedzialność za wyniki projektu
    • Zarządzanie zapewnieniem jakości w projektach
    • Zapewnienie odpowiednich standardów w trakcie realizacji projektów
    • Koordynowanie prac związanych z innymi zależnymi projektami
    • Odpowiedzialność za dostarczenie produktu odpowiadającego przyjętym założeniom
    • Reprezentowanie firmy w codziennych kontaktach z klientem

    Poszukujemy osób, które:

    • Posiadają co najmniej 2 lata doświadczenia w samodzielnym pełnieniu roli kierownika projektów IT
    • Posiadają doświadczenie w realizacji projektów obejmujących budowę i wdrażanie systemów informatycznych w sektorze bankowym
    • Posiadają doświadczenie zarządzania zespołem
    • Posiadają doświadczenie w zarządzaniu projektami IT
    • Posiadają doświadczenie w pracy z wykorzystaniem metodyk zarządzania projektami
    • Posiadają certyfikaty PMP lub PRINCE2 Practicioner lub IPMA co najmniej na poziomie D
    • Bardzo dobrze posługują się programami MS Project i MS Office
    • Posiadają doskonałe umiejętności komunikacyjne
    • Biegle władają językiem angielskim w mowie i piśmie

    Oferujemy:

    • Pracę w jednej z czołowych firm branży IT w Europie
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
    • Udział w realizacji największych projektów informatycznych w Polsce
    • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne i językowe, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych)
    • Komfortowe warunki i przyjazną atmosferę pracy
    • Współpracę z doświadczonymi specjalistami

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając "APLIKUJ TERAZ"

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

    Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Asseco Poland S.A. kliknij TUTAJ.