Project Manager/ Service Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 12.06.2019
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 12.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Dołącz do zespołu ekspertów PwC i twórz z nami technologie jutra!
    PwC Customer Technology is a great place to work for ambitious, open-minded and responsible people. We are implementing the most innovative customer experience solutions for our clients since 2005. We are partners of the largest software providers in the world – Salesforce, Microsoft, SAP Hybris and Oracle. We believe that our success comprises not only modern technologies we use but, above all, well trained, competent people. Quality Assurance team is a motley bunch of 50 very interesting and creative individuals. We play table football, do yoga, race bicycles and deliver awesome projects to our clients.

    We are always keen to recruit new talent who are interested in working in a dynamic, fast growing team. Currently we are looking for:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Nadzorowanie pracy zespołu zajmującego się utrzymaniem aplikacji
    • Koordynowanie i wspieranie pracowników w celu osiągania założonych celów oraz poziomu efektywności (KPI, SLA)
    • Utrzymywanie kontaktu z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
    • Przygotowywanie wkładu merytorycznego do ofert sprzedażowych
    • Sporządzanie raportów z prowadzonych projektów

    Oczekiwania:

    • Wysoko rozwinięte zdolności liderskie i interpersonalne
    • Umiejętność rozwiązywania problemów i prowadzenia rozmów z ludźmi na różnym poziomie w organizacji
    • Minimum roczne doświadczenie w pracy w branży IT
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Poczucie humoru

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
    • Wyższe wykształcenie (bądź w trakcie studiów) w obszarze informatycznym/telekomunikacyjnym
    • Umiejętność programowania/testowania/analizy
    • Znajomość dobrych praktyk ITIL v3
    • Znajomość języka niemieckiego na komunikatywnym poziomie

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie
    • Ciekawą pracę w gronie profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach
    • Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT
    • Możliwość rozwijania kompetencji i zdobycia doświadczenia przy rozwoju systemów informatycznych dla największych polskich i europejskich firm
    • Dogodną lokalizację pracy
    • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
    bottom