Oferta pracy

Project Manager (Software)

Fibar Group S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie planu, celu i założeń projektu

  • przygotowywanie harmonogramów projektów

  • zarządzanie budżetem, zakresem i ryzykiem

  • zarządzanie backlogiem, wsparcie zespołu w dekompozycji zadań biznesowych

  • codzienna współpraca z zespołem projektowym i jego motywowanie

  • zarządzanie kalendarzem projektu, terminami realizacji i ryzykiem opóźnień poszczególnych zadań

  • wdrażanie działań minimalizujących ryzyko

  • cykliczne raportowanie postępów projektu

  • wspieranie zespołów i organizacji w usprawnianiu procesów i komunikacji

Nasze wymagania

  • doświadczenia w zakresie zarządzania projektami z obszaru software

  • znajomości MS Project

  • umiejętności planowania i organizacji pracy swojej i zespołów

  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki informatyczne

  • dobrej znajomości języka angielskiego

Mile widziane

  • praktyczna znajomość metodyk zarządzania projektami - preferowany SCRUM

  • znajomość narzędzi Atlassian (JIRA, Confluence)

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • opiekę zdrowotną oraz kartę benefit sport

  • ubezpieczenie grupowe

  • naukę języków obcych

  • bony świąteczne

  • cieszymy się Twoim szczęściem - otrzymujesz prezent w przypadku ślubu lub narodzin potomstwa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy pasjonatami i marzycielami, którzy stworzyli inteligentny, bezprzewodowy system automatyki budynkowej FIBARO - tworząc jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży Smart Home na świecie.

Jeśli chcesz być twórcą jutra, a nie naśladowcą, rozumiesz świat nowoczesnych technologii lub po prostu masz pomysł jak realizować swoje pasje w pracy - dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy