Oferta pracy

Blue Media S.A.

Project Manager

Blue Media S.A.O firmie

Powstańców Warszawy 6

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • Zorientowanie na realizację celów projektów

  • Zarządzanie całym cyklem życia projektów

  • Dbanie o efektywną współpracę i komunikację między zespołami

  • Koordynacja pracy zespołów

  • Zarządzanie budżetem projektu

  • Przygotowywanie dokumentacji i materiałów informacyjnych na potrzeby projektu

  • Współpraca z Partnerami i Dostawcami

  • Analiza wymagań w ramach prowadzonych projektów

  • Wsparcie przy prowadzeni u produktów

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnej pozycji

  • Sukcesy w prowadzeniu projektów IT

  • Swoboda w piśmie i komunikacji w języku angielskim

  • Umiejętności komunikacyjne oraz nawiązywania współpracy

  • Znajomość metodyki Scrum lub pokrewnej

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów IT w środowisku zwinnym

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint)

  • Kompetencje analityczne, umiejętność myślenia koncepcyjnego

  • Pasja do tego, co robisz

Mile widziane

  • Głęboka wiedza w jednym z obszarów: płatności, e-commerce, identyfikacja/weryfikacja, komunikacja

To oferujemy

  • Czuć się stabilnie i pewnie w miejscu pracy, dzięki umowie o pracę,

  • Być samodzielni i wyznaczać nowe ścieżki

  • Pracować w elastycznych godzinach

  • Współtworzyć unikatowe projekty,

  • Czuć nieformalną atmosferę pracy wśród wspierający i lubiących się ludzi,

  • Korzystać ze stale dostosowującego się do naszych potrzeb pakietu benefitów i świadczeń.